Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Inspirací pro vznik nových kousků byla designerům z NeroGiardini okouzlující žena, která je spontánní, plná ženskosti a elegantně nespoutaná. Kolekce jaro/léto 2015 obsahuje vše, co svět na Itálii obdivuje. Najdete tu krásné řemeslně zpracované modely v nadčasovém designu, které ctí italskou tradici a nenásledují slepě rychle se měnící sezonní trendy.

V letošní jarní nabídce obuvi se objevují sofistikovaně zdobené lodičky, letní páskové sandály a platformy v barvách safari, námořnické mokasíny, lehké vyřezávané kozačky i městské tenisky v neutrálních tónech.

NeroGiardini: trendy na jaro/léto 2015
NeroGiardini: trendy na jaro/léto 2015


Jarní kolekce zahrnuje i lodičky a páskové boty na vysokém podpatku v černé a noční modři, jako stvořené na večerní rande nebo na party.

NeroGiardini: trendy na jaro/léto 2015
NeroGiardini: trendy na jaro/léto 2015


Správně zvolené elegantní lodičky vydrží v dámském botníku léta. Ty pro značku NeroGiardini šijí zkušení italští obuvníci z nejlepší italské kůže v regionu Fermo‐Maceratta. Díky tomu nejen dobře vypadají, ale také se pohodlně nosí. I proto je letos obují všechny finalistky České Miss, značka se totiž stala jejich partnerem.

NeroGiardini: trendy na jaro/léto 2015
NeroGiardini: trendy na jaro/léto 2015
 
Tagy: NeroGiardini

Tagy kolekce: jaro-léto 2015


Zimní veganská barefoot obuv
Projděte se podzimem
Prožijte podzim se stylem
I na podzim můžete ve městě vypadat elegantně a mít nohy v teplíčku
Nohy pěkně v teplíčku
Kultovní české Botasky dostaly nový barevný facelift
Řekněte své "ano" stylově
Nekonečné léto
Buďte hrdá a sama sebou
Vykročte do nadcházející sezóny s novou stylovou obuví
Nový design a budoucnost běhu s adidas Ultraboost 19
První butik Christiana Louboutina v Praze
Soutěž ukončena: Vyhrajte kotníčkové Phoenix Lace Boot
A Decade of Love
Nové a inspirující trendy
Od hlavy až k patě v konopné kolekci

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.