Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.

Fotograf Peter Lippmann patří mezi nejlepší a nejuznávanější fotografy světa. Není se tedy čemu divit, že ho Christian Louboutin oslovil pro nafocení své zimní kolekce. Vznikly tak naprosto úžasné a jedinečné fotografie imitující slavné umělecké obrazy...

Inspirace řadou kultovních uměleckých děl  z nejrůznějších období dala za vznik naprosto originálnímu představení nové kolekce mistra Louboutina. 


Jeden z nejslavnějších obrazů naší historie - Whistlerova matka.

Lippmann je jeden z nejlepších fotografů nejen díky svým nápadům, ale především díky své dokonalé a pečlivě připravené práci. Soustředí se na světlo, věnuje se naprostým detailům, jako jsou překlady na sukni, stíny.... 
Louboutinky v obrazech navíc působí, jako by tam určitým způsobem "patřily." 

Tomuto reklamnímu počinu a uměleckému ztvárnění určitě musíme gratulovat a těšíme se už na nové fotografie bot z kolekce jaro/léto 2012. Tu mimochodem představí "už" za 179 dní! Počítáme dny a těšíme se!

Na oficiálních stránkách Christiana Louboutina najdete nejen zajímavé informace o tomto geniálním designérovi, ale také videa, jeho blog nebo i store locater - tedy přehled míst, kde můžete Louboutinky zakoupit nebo kde si je můžete nechat opravit.

www.christianlouboutin.com
 
Tagy: Christian Louboutin

Tagy kolekce: jaro-léto 2012


Zimní veganská barefoot obuv
Projděte se podzimem
Prožijte podzim se stylem
I na podzim můžete ve městě vypadat elegantně a mít nohy v teplíčku
Nohy pěkně v teplíčku
Kultovní české Botasky dostaly nový barevný facelift
Řekněte své "ano" stylově
Nekonečné léto
Buďte hrdá a sama sebou
Vykročte do nadcházející sezóny s novou stylovou obuví
Nový design a budoucnost běhu s adidas Ultraboost 19
První butik Christiana Louboutina v Praze
Soutěž ukončena: Vyhrajte kotníčkové Phoenix Lace Boot
A Decade of Love
Nové a inspirující trendy
Od hlavy až k patě v konopné kolekci

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.