Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.První kolekci bot navrhla tato Britka žijící v New Yorku před dvěma lety. Kolekce byla tak úspěšná, že dneska její boty nosí hvězdy typu Taylor Swift, Jennifer Aniston, Demi Moore a další...Designérka Tabitha Simmons se narodila v Anglii, kde vystudovala filmovou fakultu na univerzitě v Kingstonu. Její vášeň pro módu ji ale dala zcela jiný směr, vydala se do Ameriky a začala pracovat jako editorka pro prestižní časopis Vogue. V současné době přispívá i do dalších prestižních titulů jako redaktorka, hlavní náplní jejího času se ale stalo navrhování jedinečných bot.

Přestože návhrářství se věnuje aktivně teprve dva roky, stala se z ní skutečná hvězda. Její boty se pravidelně objevují v prestižních módních časopisech po celém světě (japonský Vogue, španělská Elle, Marie Claire, Vanity Fair a další...).

Její boty obouvají hvězdy největších formátů jako Demi Moore, Keira Knightley, Jennifer Aniston, Taylor Swift ...

Všechny boty od této návhářky jsou ručně šité, a to přímo v Itálii.


Aktuálně můžete její jedinečné boty pořídit za 50% slevu v mezinárodním e-shopu na adrese: www.net-a-porter.com

Oficiální stránky:
www.tabithasimmons.com
 Inspirace světem hudby a rytmu
Pohádkové krystaly
Klasické tvary
Nové odstíny X Jewellery
Výstava zahájena
Blahnikovy Hangisi z křišťálů Preciosa a české krajky
Charitativní gala večeře Manolo Blahnika
Pop-artový kousek
#MySwatch
Sportovní kousky
Rihanna & Manolo
Tělové tóny pro každého
Natural Beauty
Saténová inspirace
ALOve září všemi barvami duhy
Krystaly od Preciosy na botách Manolo Blahnika

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.