Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Christian Louboutin aktualizuje svou Nude Collection o 2 barevné odstíny a zvyšuje tak barevnou paletu na sedm tónů. Hashtag #NudesForAll mluví za vše.

Slovo Nude se v módě objevuje již dlouhou dobu. A co přesně znamená? O čem mluvíme jako o nude? O tělové barvě. Každý doma najde něco v tělové barvě, ať už kosmetické výrobky nebo oblečení - podprsenky, kalhotky, punčocháče. I emotikony začaly mít různé odstíny pleti, ne jen žlutou ze Simpsonů. I když asi by vás nenapadlo, mít na sobě žluté šaty a říkat, že jsou v tělové barvě.

Ale Christian Louboutin je pravděpodobně první z velkých jmen, který stále kreativně vyvíjí a rozšiřuje svoje kolekce pro všechny ženy. Vždyť tzv. tělový odstín vlastně neexistuje. Každá máme jiný odstín pleti, každá jsme jiná. Naše barva se mění i v závislosti na typu dovolené.

V létě 2013 začal Louboutin rozšiřovat paletu nude barev a stále v tom pokračuje. Nyní je již v nabídce 7 odstínů. S vědomím, že všechny ženy chtějí delší nohy, nemohl udělat nic lepšího. Podle jeho slov, dříve navrhoval boty v tělové barvě jako odstín béžové, až se ozval jeden člen z jeho týmu "béžová není barva mé kůže", a to ho inspirovalo k transformaci barevné palety.

"Mám klienty ze všech kontinentů a chci, aby byli šťastní!" řekl Christian.

#NudesForAll, zdroj: www.christianlouboutin.com
#NudesForAll, zdroj: www.christianlouboutin.com


"Nude boty se hodí ke všemu a umožní vám nosit jakoukoliv kabelku nebo doplňky? říká Christian. Stejný odstín, jako vaše pleť, vám opticky prodlouží nohy a vykouzlí půvabnou siluetu.

#NudesForAll, zdroj: www.christianlouboutin.com
#NudesForAll, zdroj: www.christianlouboutin.com


Nude barvy jsou prostě in a budou opět hitem nových kolekcí. Nechme se překvapit, který módní dům začne nabízet třeba spodní prádlo podle barev ikony obuvnického průmyslu Christiana Louboutina.

#NudesForAll, zdroj: www.christianlouboutin.com
#NudesForAll, zdroj: www.christianlouboutin.com


zdroj: www.elleuk.com a www.christianlouboutin.com
 
Tagy: Christian Louboutin

Tagy kolekce: podzim-zima 2015


Zimní veganská barefoot obuv
Udělejte si radost novou kabelkou
Za těmi nejkrásnějšími vánočními dárky
Pro jedinečné chvíle
Hitem letošního roku jsou síťovky
Svatomartinské slavnosti jako každý rok na Náplavce
V suchu a teple v jakémkoliv počasí
Začátek zimy je nejlepší čas pro důkladnou péči o naši pleť
I na podzim můžete ve městě vypadat elegantně a mít nohy v teplíčku
Buď Signorina Ribelle
Ó takový jako ty
Vyzbrojte se do zimy
Přivítejte novou sezónu
Diamanty od ALOve pomáhají dětem
Pro sladké sny a dobrou noc
To nejlepší pro naši krásu

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.