Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Více než jen módní trend - barva vyjadřuje emoce a spojuje kontrastní styly. Tyrkysová modř budí dojem alternativní elegance, jasně oranžová je barvou štěstí a kreativity, bílá a černá jsou nadčasová klasika a není lepší barvy, která vyjadřuje ženskost, než růžová...

True Blues, Louis Vuitton
True Blues, Louis Vuitton


A právě tyto barvy si vybral Nicolas Ghesquière jako stěžejní pro svoji kolekci - tyto čtyři barvy spojují všechny ´vesmíry´ značky Louis Vuitton - originální zakázkové modely, modely pro módní přehlídky, inovativní doplňky a populární klasiku.

Petite Malle doplňuje Capucines z krokodýlí kůže, Twist dává na odiv svoji vyšívanou kůži Epi v denimovém stylu, nechybí ani Alma či Neverfull.

Hodinky i boty viděné na přehlídkovém mole v kolekci zima 2015, kožená sukně s dekorativní obrubou ´hladí´ přívěšek Monogram a kufr ´boite flacon´ se otevírá a nabízí své poklady - průvodce City Guide nebo peněženku.

Ultra Orange, Louis Vuitton
Ultra Orange, Louis Vuitton

Black & White Alright, Louis Vuitton
Black & White Alright, Louis Vuitton


Všechny ikonické kabelky značky nesou barvy letošní sezony
  • Capucines se představuje v provedení z krokodýlí kůže odstínu burgundské červené, ve verzi z červené kůže Taurillon nebo v úchvatné verzi pošité flitry.
  • Twist má sezonní ´šatník´ z modré kůže Epi Azteque, která svým odstínem připomíná denim, geometrických vzorů a lakované kůže v pastelové růžové barvě.
  • Petite Malle se nabízí v několika barevných a materiálových kombinacích, včetně oranžového potahovaného plátna, kůže se zvířecím vzorem a kůže Epi v barvě červené, denimové modři či zářivé růžové.
  • Nechybí ani oblíbená Alma v nové mini-verzi NANO z jasně červené kůže Epi i v klasických rozměrech v provedení z tyrkysové kůže Monogram Vernis a z pastelové růžové a jasně safírové krokodýlí kůže.
Sezonní barvy vládnou a spojují styly i celé světy.

Pink Ink, Louis Vuitton
Pink Ink, Louis Vuitton
 
Tagy: Louis Vuitton

Tagy kolekce: podzim-zima 2015


Pro jedinečné chvíle
Projděte se podzimem
Prožijte podzim se stylem
I na podzim můžete ve městě vypadat elegantně a mít nohy v teplíčku
Nohy pěkně v teplíčku
Vyzbrojte se do zimy
Přivítejte novou sezónu
Pro sladké sny a dobrou noc
Léto se nezadržitelně blíží
Archivní modely jedinečného návrháře Alexandra McQueena v Centru Chodov
Kultovní české Botasky dostaly nový barevný facelift
Buďte hrdá a sama sebou
Perfektní jarní kousky pro osvěžení šatníku
Gang postaviček z kultovního komiksu Peanuts si hrají u Levi´s
Vykročte do nadcházející sezóny s novou stylovou obuví
Jarní modely trochu ikonické, a také ironické

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.