Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.

Velice vážená a slavná značka obuvi a doplňků GINA pro letošní léto připravila skutečný odvaz! Pestrobarevné boty plné puntíků a zářivých barev vás dostanou...

Značka Gina vznikla již v roce 1954 a má za sebou velmi dlouhou historii. Všechny boty této značky se vyrábějí ručně a jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů. Od toho se také odvíjí jejich pořizovací cena, která ale na druhou stranu může být i dobrou investicí (z cizí peněženky samozřejmě).Zajímavostí je, jak vznikl název obchodní značky - zakladatel firmy Mehmet Kurdash byl velkým obdivovatelem herečky Giny Lolobrigidy a tak po ní pojmenoval před více než 50 lety i svou společnost - novou londýnskou značku exluzivní obuvi.

Pořizovací cena bláznivých lodiček s puntíky začíná na 12 tisících korun, ale i přesto vám přinášíme pár obrázků... kdybyste stejně jako my u nás v redakci připravené na tak velkou investici, tak se můžeme alespoň podívat :-)

Oficiální stránky značky Gina: www.gina.com
 
Tagy kolekce: jaro-léto 2011


Zimní veganská barefoot obuv
Projděte se podzimem
Prožijte podzim se stylem
I na podzim můžete ve městě vypadat elegantně a mít nohy v teplíčku
Nohy pěkně v teplíčku
Kultovní české Botasky dostaly nový barevný facelift
Řekněte své "ano" stylově
Nekonečné léto
Buďte hrdá a sama sebou
Vykročte do nadcházející sezóny s novou stylovou obuví
Nový design a budoucnost běhu s adidas Ultraboost 19
První butik Christiana Louboutina v Praze
Soutěž ukončena: Vyhrajte kotníčkové Phoenix Lace Boot
A Decade of Love
Nové a inspirující trendy
Od hlavy až k patě v konopné kolekci

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.