Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Po náročném dni plném stresu netouží většina z nás po ničem jiném, než se ukrýt před okolním světem a načerpat novou energii. Obklopte se při relaxování krásou a jedinečností, protože jen v příjemném prostředí bez rušivých elementů získáte nové síly a odhodlání do dalších pracovních dnů.

Prodejna nábytku a bytových doplňků La Natura vám představuje své podzimní novinky od značek Riviéra Maison a Neptune, které vdechnou vašemu domovu originalitu a vytříbenost. Díky rozmanitosti jednotlivých kousků tak máte možnost ze svého obývacího pokoje poznat celý svět.

Etažérky, mix nápisů, cena 274 Kč, www.lanatura.cz
Etažérky, mix nápisů, cena 274 Kč, www.lanatura.cz


Jste-li světoběžník, který obdivuje cizí kultury a jejich přístup k životu, pak si zamilujete nábytek či doplňky od značky Riviéra Maison, která při jejich tvorbě čerpá inspiraci ve velkých světových městech.

Pro ty, kteří se naopak našli v romantickém anglickém stylu, si svou nabídku připravila značka Neptune pocházející z hrabství Wiltshire. Obě značky používají k výrobě kvalitní materiály jako je masivní dub, chrom či ratan a najímají zkušené designéry, kteří do svých nápadů vkládají srdce.

Šálek s podšálkem na kávu/čaj, cena 339 Kč, www.lanatura.cz
Šálek s podšálkem na kávu/čaj, cena 339 Kč, www.lanatura.cz


www.lanatura.cz

Etažérka na sladké/slané, cena 559 Kč, www.lanatura.cz
Etažérka na sladké/slané, cena 559 Kč, www.lanatura.cz
 Zimní veganská barefoot obuv
Udělejte si radost novou kabelkou
Za těmi nejkrásnějšími vánočními dárky
Pro jedinečné chvíle
Hitem letošního roku jsou síťovky
Svatomartinské slavnosti jako každý rok na Náplavce
V suchu a teple v jakémkoliv počasí
Začátek zimy je nejlepší čas pro důkladnou péči o naši pleť
I na podzim můžete ve městě vypadat elegantně a mít nohy v teplíčku
Buď Signorina Ribelle
Ó takový jako ty
Vyzbrojte se do zimy
Přivítejte novou sezónu
Diamanty od ALOve pomáhají dětem
Pro sladké sny a dobrou noc
To nejlepší pro naši krásu

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.