Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Louis Vuitton představuje svoji novou kampaň "Spirit of Travel" s hvězdami Michelle Williams a Alicií Vikander.

Kampaň "Spirit of Travel" dorazila na nové území. Po výletě do Karibiku si značka Louis Vuitton sbalila kufry a odlétla do Palm Springs v Kalifornii. Toto místo přirozeně navazuje na kolekci Cruise 2016, která zde byla předvedena v květnu - a to v exkluzívních kulisách vily Bob and Dolores Hope Estate. Tato legendární rezidence ve stylu Desert Modern, mistrovské dílo architekta Johna Lautnera, je i místem, kde vznikly fotografie pro reklamní kampaň.

Video natočené Gordonem von Steinerem.

Kampaň Spirit of Travel, Louis Vuitton
Kampaň Spirit of Travel, Louis Vuitton


Touha po svobodě a dobrodružství "na druhém konci světa" - o tom je duch cestování ve stylu Louis Vuitton. Herecké hvězdy kampaně, Alicia Vikander a Michelle Williams, ztělesňují různé tváře ženy Louis Vuitton.

Doprovod hlavním protagonistkám dělají dvě legendární kabelky Twist a Capucines, ale nechybí ani City Steamer, nový model navržený Nicolasem Ghesquièrem, který se veřejnosti představil poprvé v rámci přehlídky Cruise v Palm Springs.

Reklamní snímky vznikly v poušti u Palm Springs, v úchvatné krajině plné syrového prostoru a s atmosférou eskapismu, již dokonale zachytil fotograf Patrick Demarchelier.

Kampaň Spirit of Travel, Louis Vuitton
Kampaň Spirit of Travel, Louis Vuitton


Kampaň se představí světu v listopadu 2015 na stránkách světových magazínů. Její součástí je i krátký film od Gordona von Steinera.

Fotografie: Patrick Demarchelier
Styling: Marie-Amélie Sauvé
Vlasový styling: Paul Hanlon
Makeup: James Kaliardos

Kampaň Spirit of Travel, Louis Vuitton
Kampaň Spirit of Travel, Louis Vuitton


O značce Louis Vuitton
Již od roku 1854 přináší Louis Vuitton světu jedinečný design, v němž se snoubí inovace a styl podtržené tou nejlepší kvalitou. I dnes zůstává značka věrna duchu svého zakladatele Louise Vuittona, který díky svým zavazadlům, taškám a doplňkům pro cestovatele, které byly stejně elegantní jako praktické, je považován i za zakladatele filosofie ?umění cestování?. Již od dnů Louise Vuittona zdobí příběh značky odvaha, a věrna tomuto odkazu značka Louis Vuitton pravidelně zva architekty, umělce a designéry ke spolupráci na kolekcích ready-to-wear, bot, doplňků, hodinek, šperků a papírového zboží. Dokonalá kvalita produktů Louis Vuitton je důkazem toho, jakou péči věnuje značka řemeslnému zpracování. Více informací na:
www.louisvuitton.com.

Kampaň Spirit of Travel, Louis Vuitton
Kampaň Spirit of Travel, Louis Vuitton
 
Tagy: Louis Vuitton

Tagy kolekce: jaro-léto 2016


Udělejte si radost novou kabelkou
Hitem letošního roku jsou síťovky
Nesmrtelné klasiky i letošní hit - ledvinky
Výlet do jiné galaxie
Staňte se na pár hodin designérkou a sestavte si vlastníma rukama koženou kabelku
Radost darovat
Dokonalý doplněk každého outfitu
Všechny barvy zimy
Ručně malované Sicily Bag v Praze
Celoroční nezbytnosti
Nostalgické vzpomínky
Furla: made in Italy
Do letního města
Ferragamo představuje Studio Bag
Dokonalé doplňky
Rebelující multibags

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.