Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Bílá barva působí čistě a nevinně, a hlavně se výborně kombinuje. Zvolte ji jako základ a přidejte k ní kousky v zemitých tónech anebo jemných pastelech. Základem může být například nesmrtelná bílá košile nebo tričko.

Hry s bílou barvou
V nové sezóně si můžete hrát s bílou bez ohledu na to, kde se objeví. Vyzkoušejte kombinaci bílých kalhot s kontrastním topem a zdůrazněte své nohy! Máte raději šaty? I ty mohou stavět na bílém základu. Nezapomínejte ani na doplňky. Bílá kabelka nebo boty nezůstanou bez povšimnutí.

Marks & Spencer trend na jaro 2016: bílá barva
Marks & Spencer trend na jaro 2016: bílá barva


Bílá košile
Marks & Spencer vyrábí bílé košile od roku 1955 a každý rok se jich prodá víc než čtvrt milionu. Ženy, které pracují v kanceláři, klasiku jednoduše milují, a tak v nabídce najdeme všechny střihy - celkem 14 různých stylů košil.

Všechny mají standardní límečky, přesto neuvidíte žádné vyčnívající nerovnosti, i když si přes ně obléknete přiléhavý svetr. Obrovskou pomocí je technologie Easy to Iron, která se stará o skutečně snadné žehlení a tím i značnou úsporu vašeho času. Jakmile košili vyzkoušíte, už nebudete chtít jinou... Samozřejmostí jsou modely pro ženy s větším poprsím. Košile označené Fuller Bust mají v obvodu poprsí o 5 cm navíc, a tak zajistí dokonalý komfort.

Marks & Spencer trend na jaro 2016: bílá barva
Marks & Spencer trend na jaro 2016: bílá barva


Bílé tričko
Marks & Spencer vyrábí bílá trička od roku 1941. Ročně jich prodá více než milion kusů - kdyby byla všechna poskládaná na sobě, pokryla by vzdálenost mezi Paříží a Londýnem tam i zpět. V sezóně jaro/léto 2016 bude k dispozici 10 různých stylů. Většina z nich je vylepšená technologií StayNEWTM která se stará o to, aby vaše tričko vydrželo déle běloskvoucí a vypadalo stále jako nové.

Marks & Spencer trend na jaro 2016: bílá barva
Marks & Spencer trend na jaro 2016: bílá barva

Marks & Spencer trend na jaro 2016: bílá barva
Marks & Spencer trend na jaro 2016: bílá barva


Až 40 % všech triček tvoří bavlna. V Marks & Spencer neustále dbají na jejich recyklaci a Fair trade nákup. Tento podíl každý rok zvyšují.
 
Tagy: Marks & Spencer

Tagy kolekce: jaro-léto 2016


Pro jedinečné chvíle
Projděte se podzimem
Prožijte podzim se stylem
I na podzim můžete ve městě vypadat elegantně a mít nohy v teplíčku
Nohy pěkně v teplíčku
Vyzbrojte se do zimy
Přivítejte novou sezónu
Pro sladké sny a dobrou noc
Léto se nezadržitelně blíží
Archivní modely jedinečného návrháře Alexandra McQueena v Centru Chodov
Kultovní české Botasky dostaly nový barevný facelift
Buďte hrdá a sama sebou
Perfektní jarní kousky pro osvěžení šatníku
Gang postaviček z kultovního komiksu Peanuts si hrají u Levi´s
Vykročte do nadcházející sezóny s novou stylovou obuví
Jarní modely trochu ikonické, a také ironické

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.