Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Le Temps des Cerises se letos vrací k ikonickým modelům, jako jsou například volné kalhoty ve zkrácené délce zvané culottes. Na první pohled mohou vypadat jako z matčiny skříně, ale ve skutečnosti zažívají velký comeback. Letos je už vynesly všechny it-girls. Hlavní inovací tohoto modelu je zavazovací pásek ve stylu kimono.

Le Temps des Cerises: kolekce jaro/léto 2016
Le Temps des Cerises: kolekce jaro/léto 2016


Letošní denimová kolekce Le Temps des Cerises představuje denimovou sukni v krátkém a dlouhém provedení a džíny s nízkým sedem, které vytváří perfektní křivky a jsou dlouhodobě nejprodávanějším střihem nabízeným značkou Le Temps des Cerises.

Le Temps des Cerises: kolekce jaro/léto 2016
Le Temps des Cerises: kolekce jaro/léto 2016


V letošní kolekci jsou také k vidění etnické vzory, krajka a volný boho styl. V létě můžete vyměnit těsné oblečení a stres za volnější svršky a pohodový životní styl. Přes den podtrhněte svůj osobitý styl šaty s odhalenými zády a večer se zahalte do pohodlného ponča.

Le Temps des Cerises: kolekce jaro/léto 2016
Le Temps des Cerises: kolekce jaro/léto 2016

Le Temps des Cerises: kolekce jaro/léto 2016
Le Temps des Cerises: kolekce jaro/léto 2016


Celá letní kolekce Le Temps des Cerises vás vyzívá k mixování různých střihů a materiálů a maže hranice mezi jednotlivými styly.

www.cerises.cz
 
Tagy kolekce: jaro-léto 2016


Pro jedinečné chvíle
Projděte se podzimem
Prožijte podzim se stylem
I na podzim můžete ve městě vypadat elegantně a mít nohy v teplíčku
Nohy pěkně v teplíčku
Vyzbrojte se do zimy
Přivítejte novou sezónu
Pro sladké sny a dobrou noc
Léto se nezadržitelně blíží
Archivní modely jedinečného návrháře Alexandra McQueena v Centru Chodov
Kultovní české Botasky dostaly nový barevný facelift
Buďte hrdá a sama sebou
Perfektní jarní kousky pro osvěžení šatníku
Gang postaviček z kultovního komiksu Peanuts si hrají u Levi´s
Vykročte do nadcházející sezóny s novou stylovou obuví
Jarní modely trochu ikonické, a také ironické

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.