Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.S letošní limitovanou řadou Marks & Spencer to bude zábava. Velikonoční nadílka je plná překvapení, která vypadají a chutnají skvěle.

Zábavný design ocení velcí i malí koledníci - v nabídce jsou různá plata čokoládových vajec (ať už v luxusním provedení nebo zábavně s kuřecími zobáčky), roztomilá čokoládová lízátka, plechový zajíc s břichem plným želé mrkviček v holčičích i klučičích barvách nebo třeba Star Wars čokoládové postavy od R2D2 po Darth Vadera.

Plechový zajíc s břichem plným želé mrkviček, Kornout plný želé mrkviček s příchutí pomeranče a Velké čokoládové vejce ve tvaru mrkve, Marks & Spencer
Plechový zajíc s břichem plným želé mrkviček, Kornout plný želé mrkviček s příchutí pomeranče a Velké čokoládové vejce ve tvaru mrkve, Marks & Spencer

Čokoládový R2D2, Marks & Spencer
Čokoládový R2D2, Marks & Spencer


Na své si přijdou i vegani a ti s bezlaktózovou dietou. V českých prodejnách Marks & Spencer s potravinovou sekcí je od poloviny února k dostání celkem 41 velikonočních produktů.

Čokoládový zajíc Beatrice Bunny, Čokoládová kuřátka v platu a Luxusní vejce z belgické čokolády s náplní, Marks & Spencer
Čokoládový zajíc Beatrice Bunny, Čokoládová kuřátka v platu a Luxusní vejce z belgické čokolády s náplní, Marks & Spencer


Kromě designu produktů se v M&S dbá i na chuť a kvalitu. Všechny velikonoční pamlsky jsou proto vyrobené z té nejlepší čokolády a ovocného želé a neobsahují žádná umělá barviva, dochucovadla ani konzervanty.

Velikonoční mlsání, Marks & Spencer
Velikonoční mlsání, Marks & Spencer
 
Tagy: Marks & Spencer

Tagy kolekce: Velikonoce


Svatomartinské slavnosti jako každý rok na Náplavce
Zklidněte svoji mysl a načerpejte energii
Už po sedmé Pivo na Náplavce
Archivní modely jedinečného návrháře Alexandra McQueena v Centru Chodov
Máj je lásky čas a také čas růžových vín
Unikátní projekt PLEŠOUNI
Praha jako první oslaví 20. výročí Matrixu
Pro vaši lásku. Na věky věků
Správná kombinace hudby, vůně i obrazu
Staňte se na pár hodin designérkou a sestavte si vlastníma rukama koženou kabelku
Láska pro všechny, koho máte rádi
Soutěž ukončena: Vyhrajte kotníčkové Phoenix Lace Boot
Oslavy 100 let Medy Mládkové
Na farmářské trhy dorazily Vánoce
Splňme seniorům vánoční přání
Heřmaňák oslavil rok bez obalů

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.