Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Converse představuje novou kolekci pro sezónu jaro/léto 2016 Converse Chuck Taylor All Star Sex Pistols, která mluví za vše. Každý model tenisek je oslavou legendární punkové kapely Sex Pistols, která letos slaví čtyřicetileté výročí svého vzniku. Converse Chuck Taylor All Start Sex Pistols tak budou bezpochyby patřit ke sběratelským kouskům.

Converse: kolekce Chuck Taylor All Star Sex Pistols
Converse: kolekce Chuck Taylor All Star Sex Pistols


Nová kolekce Converse Chuck Taylor All Star Sex Pistols je inspirována nezaměnitelným vizuálním a komunikačním stylem britské kapely Sex Pistols. Na každém páru tenisek se rozehrávají typické motivy, grafiky i barvy používané touto průkopnickou kapelou. Kvalitní materiály, do detailu propracované stehování, nápaditě a promyšleně rozmístěné grafické motivy na každém modelu jsou dalšími poznávacími znaky této originální jarní kolekce. Speciální koncept je doladěn ikonickým logem Sex Pistols umístěným na jazyku a stélce tenisky, takže jeho majitele naladí na správnou vlnu již při samotném obouvání.

V roce 1976 přinesla londýnská kapela Sex Pistols zcela neotřelý sound, styl, pojetí umění a stala se jednou z nejvlivnějších kapel vůbec. O čtyřicet let později Converse vzdává hold této unikátní hudební skupině kolekcí tenisek Chuck Taylor All Star Sex Pistols, která bude v České republice a na Slovensku zastoupená třemi originálními modely.

Converse: kolekce Chuck Taylor All Star Sex Pistols
Converse: kolekce Chuck Taylor All Star Sex Pistols


V prodeji u vybraných prodejců.

Dostupné barvy: Parchment, Thunder, White Multi


O Converse
Společnost Converse Inc. se sídlem v Bostonu, Massachusetts je dceřinou společností firmy Nike Inc. Byla založena již v roce 1908 a za tu dobu si vybudovala reputaci americké původní sportovní značky - "America´s Original Sports Company"TM, která je synonymem světoznámých modelů tenisek jako např. Chuck Taylor All Star, Jack Purcell či One Star.

Dnes Converse nabízí originální portfolio pánské, dámské i dětské obuvi, ale soustředí se i na prodej doplňků a oděvů. Produkty Converse mají zastoupení ve více než 160 zemích světa. Více informací o Converse na
www.conversecz.com a sledujte @converse.

Converse: kolekce Chuck Taylor All Star Sex Pistols
Converse: kolekce Chuck Taylor All Star Sex Pistols

Converse: kolekce Chuck Taylor All Star Sex Pistols
Converse: kolekce Chuck Taylor All Star Sex Pistols
 
Tagy: Converse

Tagy kolekce: jaro-léto 2016


Zimní veganská barefoot obuv
Udělejte si radost novou kabelkou
Za těmi nejkrásnějšími vánočními dárky
Pro jedinečné chvíle
Hitem letošního roku jsou síťovky
Svatomartinské slavnosti jako každý rok na Náplavce
V suchu a teple v jakémkoliv počasí
Začátek zimy je nejlepší čas pro důkladnou péči o naši pleť
I na podzim můžete ve městě vypadat elegantně a mít nohy v teplíčku
Buď Signorina Ribelle
Ó takový jako ty
Vyzbrojte se do zimy
Přivítejte novou sezónu
Diamanty od ALOve pomáhají dětem
Pro sladké sny a dobrou noc
To nejlepší pro naši krásu

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.