Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Laurel Canyon v Los Angeles: ukrytý v Hollywood Hills za Sunset bulvárem, obklopený palmami, posázený sluncem vybledlými bungalovy a rozkvetlými kaktusy; domov nekonečných západů slunce. Oáza uvnitř rušného města, kde je vše možné. Přitáhl některé z největších umělců 20. století - architekty a hvězdy stříbrného plátna vystřídali v šedesátých letech folkoví zpěváci a v sedmdesátých se přidali hippíci a milovníci psychedelického rocku. Městská šeď se tady mísila s přírodou, pracovní oblečení se začalo přetvářet v moderní bohémský styl. Z tohoto tvůrčího centra LA přišla umělecká revoluce, která změnila svět. A jarní kolekce Levi´s mu vzdává hold.

Dámská kolekce se zaměřuje na spojení klasických pracovních oděvů a moderního stylu v různých odstínech indiga a jejím hlavním rysem je ženskost. Dokonalé, tvarující skinny džíny se stávají základem šatníku každé ženy, můžete si vybrat z různých tvarů nohavic, od Super Skinny přes rovné a rozšířené, až po retro zvony s vysokým pasem. Všechny okouzlí ultra měkkými materiály.

Jarní Levi´s z legendárního Laurel Canyonu, Levi´s
Jarní Levi´s z legendárního Laurel Canyonu, Levi´s


Kultovní džíny 501 CT jsou k dostání v paletě barev od čistě bílé, až po tmavě modré odstíny, často s potrháním, a nosí se s mikinami nebo jemnými dámskými topy, inspirovanými polovinou minulého století. V kolekci hrají významnou roli barvy jako vybledlá černá, bílá a klasické kontrastní květinové vzory. Volná trička a dokonale střižené košile se nosí s vyšisovanými sukněmi do A, inspirovanými sedmdesátkami. Novinkou je nadčasová džínová sukně Icon střední délky mírně do A. Třešničkou je elegantní černý kožený křivák.

Jarní Levi´s z legendárního Laurel Canyonu, Levi´s
Jarní Levi´s z legendárního Laurel Canyonu, Levi´s

Jarní Levi´s z legendárního Laurel Canyonu, Levi´s
Jarní Levi´s z legendárního Laurel Canyonu, Levi´s


levi.com
facebook.com/levis
 
Tagy: Levi´s

Tagy kolekce: jaro-léto 2016


Pro jedinečné chvíle
Projděte se podzimem
Prožijte podzim se stylem
I na podzim můžete ve městě vypadat elegantně a mít nohy v teplíčku
Nohy pěkně v teplíčku
Vyzbrojte se do zimy
Přivítejte novou sezónu
Pro sladké sny a dobrou noc
Léto se nezadržitelně blíží
Archivní modely jedinečného návrháře Alexandra McQueena v Centru Chodov
Kultovní české Botasky dostaly nový barevný facelift
Buďte hrdá a sama sebou
Perfektní jarní kousky pro osvěžení šatníku
Gang postaviček z kultovního komiksu Peanuts si hrají u Levi´s
Vykročte do nadcházející sezóny s novou stylovou obuví
Jarní modely trochu ikonické, a také ironické

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.