Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.20. května slaví džíny narozeniny, letos již 143. Původně to bylo pracovní oblečení, nezničitelné montérky pro zlatokopy, později si je oblíbili kovbojové. Ale až mládež a studenti z nich udělali společenský fenomén.

Studenti pro Levi´s, Levi´s pro studenty; Levi´s: reklama 1957
Studenti pro Levi´s, Levi´s pro studenty; Levi´s: reklama 1957


V šedesátých letech minulého století se levisky staly uniformou mladých rebelů. Nosili je rockeři i členové motorkářských gangů. Byly tak kontroverzní, že byly v některých školách zakázány. Zákazy nepomohly ani našim socialistickým soudruhům učitelům a džíny se staly nejrozšířenějším oblečením. Můžete je nosit ve dne v noci, do školy i za školu. Jsou doslova školní uniformou - pohodlné a stylové. Prostě dokonalé, jen jedničky vám nezaručí.

Značka Levi´s připravila pro studenty 30% SLEVU.

Zastavte ve středu 18. května na STUDENT DAY ve vybraných Levi´s Storech v Praze a Brně. Více na: www.facebook.com/events/557951587708200.

Studenti pro Levi´s, Levi´s pro studenty
Studenti pro Levi´s, Levi´s pro studenty


V aktuální kolekci najdete ikony značky - pětsetjedničky, džísky a westernové košile; džíny v různých barvách a střizích - úzké i volné, denimové šortky, sukně, trička... 

Uniforma horníků snad nikdy nevyjde z módy. Tak přijďte a nezapomeňte index nebo žákovskou.


levi.com
facebook.com/levis

Studenti pro Levi´s, Levi´s pro studenty
Studenti pro Levi´s, Levi´s pro studenty

Studenti pro Levi´s, Levi´s pro studenty
Studenti pro Levi´s, Levi´s pro studenty

 
Tagy: Levi´s

Tagy kolekce: jaro-léto 2016


V suchu a teple v jakémkoliv počasí
Pandora nám rozkvetla do krásy
Nový design a budoucnost běhu s adidas Ultraboost 19
FAnn Beauty Atelier
Prodýchejte se ke zdraví
A Decade of Love
Podpora při jakémkoliv tréninku
Podzim v měkkém
Odpočívejte a zůstaňte v teple
Vůně Anglie
Kapitola A Rendez-vous
V suchu a teple od hlavy k patě
Anglický luxus do vaší koupelny
Make me HAPPY
Karl Lagerfeld X Puma
Vůně třpytivých paprsků

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.