Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Letní boty podle posledních trendů. Vybrali jsme klasické páskové sandálky s módním páskem přes kotník, druhý rok oblíbené ploché pantofle i letošní novinku, tzv. mule shoes.

Teplých dní bude stále víc, a tak je potřeba se na ně řádně připravit. Jaké boty zvolíte vy? Budou to espadrilky na klínku, nebo pohodlné pantofle?

Kolekce jaro-léto 2016, Marks & Spencer
Kolekce jaro-léto 2016, Marks & Spencer


Hit tohoto léta určitě budou tzv. mule shoes. V češtině tyto boty nemají speciální pojmenování. Poznáte je ale jednoduše, a to díky odhalené patě.

K elegantnímu večernímu outfitu si pak pořiďte krásné lodičky na vysokém podpatku. Skvěle vypadají, opticky prodlouží nohy a některé se díky jedinečné inovaci INSOLIA také pohodlně nosí - mají totiž speciální sklon a měkce vystlanou část, na kterou došlapujete chodidlem.

Kolekce jaro-léto 2016, Marks & Spencer
Kolekce jaro-léto 2016, Marks & Spencer


Obujte se do letní sezóny s Marks & Spencer.

Marks & Spencer
Marks & Spencer
 
Tagy: Marks & Spencer

Tagy kolekce: jaro-léto 2016


Za těmi nejkrásnějšími vánočními dárky
Udělejte si radost novou kabelkou
Pro jedinečné chvíle
Hitem letošního roku jsou síťovky
Svatomartinské slavnosti jako každý rok na Náplavce
V suchu a teple v jakémkoliv počasí
Začátek zimy je nejlepší čas pro důkladnou péči o naši pleť
I na podzim můžete ve městě vypadat elegantně a mít nohy v teplíčku
Buď Signorina Ribelle
Ó takový jako ty
Vyzbrojte se do zimy
Přivítejte novou sezónu
Diamanty od ALOve pomáhají dětem
Pro sladké sny a dobrou noc
To nejlepší pro naši krásu
Léto se nezadržitelně blíží

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.