Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Letní boty podle posledních trendů. Vybrali jsme klasické páskové sandálky s módním páskem přes kotník, druhý rok oblíbené ploché pantofle i letošní novinku, tzv. mule shoes.

Teplých dní bude stále víc, a tak je potřeba se na ně řádně připravit. Jaké boty zvolíte vy? Budou to espadrilky na klínku, nebo pohodlné pantofle?

Kolekce jaro-léto 2016, Marks & Spencer
Kolekce jaro-léto 2016, Marks & Spencer


Hit tohoto léta určitě budou tzv. mule shoes. V češtině tyto boty nemají speciální pojmenování. Poznáte je ale jednoduše, a to díky odhalené patě.

K elegantnímu večernímu outfitu si pak pořiďte krásné lodičky na vysokém podpatku. Skvěle vypadají, opticky prodlouží nohy a některé se díky jedinečné inovaci INSOLIA také pohodlně nosí - mají totiž speciální sklon a měkce vystlanou část, na kterou došlapujete chodidlem.

Kolekce jaro-léto 2016, Marks & Spencer
Kolekce jaro-léto 2016, Marks & Spencer


Obujte se do letní sezóny s Marks & Spencer.

Marks & Spencer
Marks & Spencer
 
Tagy: Marks & Spencer

Tagy kolekce: jaro-léto 2016


Zimní veganská barefoot obuv
Udělejte si radost novou kabelkou
Za těmi nejkrásnějšími vánočními dárky
Pro jedinečné chvíle
Hitem letošního roku jsou síťovky
Svatomartinské slavnosti jako každý rok na Náplavce
V suchu a teple v jakémkoliv počasí
Začátek zimy je nejlepší čas pro důkladnou péči o naši pleť
I na podzim můžete ve městě vypadat elegantně a mít nohy v teplíčku
Buď Signorina Ribelle
Ó takový jako ty
Vyzbrojte se do zimy
Přivítejte novou sezónu
Diamanty od ALOve pomáhají dětem
Pro sladké sny a dobrou noc
To nejlepší pro naši krásu

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.