Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Módní návrhářka Zdeňka Imreczeová představuje mini kolekci černého oblečení Black Collection. Jde o univerzální nadčasové modely, které je možné zakoupit i nosit po celý rok a jejichž siluetu lze pomocí stahovacích pásků přizpůsobit jakékoliv postavě.

Módní label IMRECZEOVA přichází s celoroční mini kolekcí univerzálního oblečení Black Collection. Kolekce obsahuje topy a šaty, které lze zakoupit i nosit po celý rok. Modely mají uvolněnou siluetu a většinu z nich je možné upravovat pomocí stahovacích pásků, tak aby byly proměnlivé a přizpůsobily se a lichotily různým typům postav.

Black Collection značky IMRECZEOVA, foto: Martin Šandera
Black Collection značky IMRECZEOVA, foto: Martin Šandera


"Módní průmysl se v posledních dekádách roztočil jako kolotoč, neuvěřitelnou rychlostí. Cítím potřebu zpomalení. Nejen jako designér, ale také jako zákazník. Ve svém šatníku nechci mít obrovské množství oblečení, ale jen kusy, které mi perfektně sedí a mohu je nosit ve volném čase i při formálnějších událostech. Navrhla jsem proto i mezi sezónní mini kolekci univerzálních kusů oblečení, které nepodléhá diktátu trendů a sezón, můžete ho nosit celoročně a pomocí vhodně zvolených doplňků využívat pro nejrůznější příležitosti." vysvětluje pozadí vzniku kolekce módní návrhářka Zdeňka Imreczeová.

Jak už název kolekce napovídá, najdete v ní oblečení pouze v černé barvě. Většinou až při bližším pohledu zjistíte, že jednobarevnou černou plochu tón v tónu rozbíjí černé propracované detaily, nakládané kapsy a pro značku typické prošívání.

Black Collection značky IMRECZEOVA, foto: Martin Šandera
Black Collection značky IMRECZEOVA, foto: Martin Šandera


"Černá barva je nádherná. Mám ráda celou řadu dalších barev, ale k černé se vždy vracím. Nejen že je praktická, ale cítím z ní i zvláštní atmosféru dokonalosti a nedotknutelnosti. Je jako začátek něčeho nového, jako čerstvě natřená nepopsaná tabule." doplňuje Zdeňka Imreczeová


Zdeňka Imreczeová je česká módní návrhářka. Vystudovala v ateliéru módní tvorby na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, s roční stáží na pařížské vysoké škole designu a módy Duperré. Od roku 2007 se věnuje limitovaným kolekcím dámské módy, pod současnou značkou IMRECZEOVA. V roce 2008 byla nominovaná na cenu Czech Grand Design v kategorii Objev roku a v roce 2011 získala Hlavní cenu šéfredaktorů za nejlepší dámskou kolekci na výstavě Designblok. V roce 2012 a 2014 se účastnila evropského finále mezinárodní soutěže The International Woolmark Prize v Londýně a v Paříži.
Pod značkou IMRECZEOVA vzniká dámské oblečení s dokonalým zpracováním, konceptuální jednoduchostí, neformální elegancí a avantgardním přesahem. V obvykle monochromatických oděvech se spojují čisté klasické linie s propracovanými detaily. Minimalistický základ kolekcí doplňují jak jemně elegantní ženské kusy, tak modely pohrávající si s maskulinní formou a střihem. Oblečení je možno zakoupit v showroomu značky na Letné (Šmeralova 16, Praha 7).
www.imreczeova.com
 
Tagy: IMRECZEOVA
Inspirace světem hudby a rytmu
Pohádkové krystaly
Klasické tvary
Nové odstíny X Jewellery
Výstava zahájena
Blahnikovy Hangisi z křišťálů Preciosa a české krajky
Charitativní gala večeře Manolo Blahnika
Pop-artový kousek
#MySwatch
Sportovní kousky
Rihanna & Manolo
Tělové tóny pro každého
Natural Beauty
Saténová inspirace
ALOve září všemi barvami duhy
Krystaly od Preciosy na botách Manolo Blahnika

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.