Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Značka ENDLESS Jewelry si v kolekci pro letošní podzim a zimu připravila sérii šperků, které se inspirovaly rozjímáním, meditací a symboly harmonie. Hlavní barvou této kolekce je mechově zelená, kterou najdeme jak na přívěscích, tak v podobě sametového náramku. Úplnou novinkou v sortimentu ENDLESS Jewelry jsou náušnice s přívěsky z broušených křišťálů, které perfektně ladí s korálky na náramcích.

Kolekce ENDLESS JEWELRY podzim/zima 2016
Kolekce ENDLESS JEWELRY podzim/zima 2016


Exkluzivní kolekce Jennifer Lopez pro značku ENDLESS Jewelry pro letošní podzim oslavuje chladnou krásu ledu a zimní přírody. V kombinaci s latinsko-americkým temperamentem J.Lo vznikl velmi elegantní a třpytivý výsledek. Kolekce Jennifer Lopez navíc nově obsahuje stříbrné a pozlacené prsteny.

Exkluzivní kolekce Jennifer Lopez pro značku ENDLESS Jewelry podzim/zima 2016
Exkluzivní kolekce Jennifer Lopez pro značku ENDLESS Jewelry podzim/zima 2016


Náramky z podzimní kolekce ENDLESS Jewelry stojí od 1 049 Kč, ceny korálků začínají od 899 Kč, náušnice jsou k dostání od 1 549 Kč a prsteny z kolekce Jennifer Lopez stojí od 1 399 Kč.

Podzimní kolekce ENDLESS Jewelry včetně kolekce Jennifer Lopez bude k dostání v prodejnách MIЯROR a na dalších prodejních místech v ČR a na Slovensku.
www.mirrorshop.cz

Kolekce ENDLESS JEWELRY podzim/zima 2016
Kolekce ENDLESS JEWELRY podzim/zima 2016
 
Tagy kolekce: podzim-zima 2016


Ó takový jako ty
Diamanty od ALOve pomáhají dětem
Šperky pro naše nejmenší
Pandora nám rozkvetla do krásy
Pro vaši lásku. Na věky věků
Láska pro všechny, koho máte rádi
Výrazné náušnice
The Last Supper
Už máte své Téčko?
Svěží, lehké a magické
Tik tak tik tak
Minulost se spojila se současností
České klenotnictví ALO diamonds kupuje rodinné šperkařství HALADA
Papírové květy
Váš styl je vaším podpisem
ALOve Glamour

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.