Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Řada punčoch a punčochových kalhot Marks & Spencer je součástí oddělení spodního prádla, které je oblíbené pro pestrost výběru a důvtipné, inovativní technologie usnadňující nošení. Stejné výhody najdete i v kolekci HOSIERY.

Úplnou novinkou jsou třeba šortky MAGICWEARTM, které vytvarují vaše boky, zadeček i stehna a zároveň se díky speciální úpravě postarají o to, aby vaše celulitida při každém dalším nošení postupně mizela. Navíc získáte další vrstvu, která vás udrží v teple, i když venku mrzne.

Tvarující šortky proti celulitidě, Magicwear, Marks & Spencer
Tvarující šortky proti celulitidě, Magicwear, Marks & Spencer


Na zimní měsíce myslí také technologie COOL COMFORTTM, kterou najdete u mnoha punčochových kalhot - reguluje teplotu těla podle toho, jestli jste zrovna venku na mrazu, anebo vevnitř ve vytopené kavárně.

Tvarující punčochové kalhoty Autograph z vlny merino, Marks & Spencer
Tvarující punčochové kalhoty Autograph z vlny merino, Marks & Spencer


Tip: Už dávno neplatí, že do otevřených bot punčochy nepatří. Právě od toho je tu punčochové zboží s otevřenou špičkou. Vaše nohy zůstanou perfektně sjednocené a hladké a nikdo nic nepozná.

Chladivé punčochové kalhoty Autograph 
s otevřenou špičkou 7 den, Marks & Spencer
Chladivé punčochové kalhoty Autograph s otevřenou špičkou 7 den, Marks & Spencer


Tip: Mnoho žen v zimě často trápí suché nohy. Problém elegantně vyřeší punčochové kalhoty napuštěné zvlhčující látkou, které pečují o vaši pokožku.

Luxusní zvlhčující punčochové kalhoty Autograph odolné proti skvrnám 10 den, Marks & Spencer
Luxusní zvlhčující punčochové kalhoty Autograph odolné proti skvrnám 10 den, Marks & Spencer


Tip: Jedním z velkých módních trendů ve světě prádla pro sezónu podzim/zima 2016 je krajkové zdobení na punčochových kalhotách.

Matné punčochové kalhoty Autograph odolné proti okům 10 den, Marks & Spencer
Matné punčochové kalhoty Autograph odolné proti okům 10 den, Marks & Spencer


V kolekci HOSIERY najdete klasické punčochové kalhoty, podvazkové punčochy, samodržící punčochy i punčochové ponožky od tenkých 7 DEN do zateplené tloušťky 100 DEN. Novinkou letošního podzimu je pak kompletně bezešvé zboží.
 
Tagy: Marks & Spencer

Tagy kolekce: podzim-zima 2016


V suchu a teple v jakémkoliv počasí
Pandora nám rozkvetla do krásy
Nový design a budoucnost běhu s adidas Ultraboost 19
FAnn Beauty Atelier
Prodýchejte se ke zdraví
A Decade of Love
Podpora při jakémkoliv tréninku
Podzim v měkkém
Odpočívejte a zůstaňte v teple
Vůně Anglie
Kapitola A Rendez-vous
V suchu a teple od hlavy k patě
Anglický luxus do vaší koupelny
Make me HAPPY
Karl Lagerfeld X Puma
Vůně třpytivých paprsků

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.