Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Listy na stromech se pomalu, ale jistě barví do těch nejčarovnějších odstínů a dávají nám tak najevo, že teplé měsíce jsou už definitivně za námi. S příchodem zimy je toho ale ještě spousta, na co se těšit. Kromě třpytivého sněhu a teplého svařáku se blíží také náš nejoblíbenější svátek, který přinese nádherné okamžiky, jež každoročně trávíme jen s těmi nejbližšími. A protože právě je chceme o Vánocích potěšit, přinášíme vám inspiraci na překrásné dárky, které budou pod stromečkem zaručeně úspěšné.

Není nad to sednout si do křesla a zasnít se při zvuku křupajícího sněhu a vánočních koled. Pro jedinečné chvíle pohody a klidu jsme pro vás připravili řadu svíček a vonných difuzérů, které váš domov vyplní těmi nejtypičtějšími tóny Vánoc: aromatickou vůní skořice a hřebíčku, osvěžující mandarinky, nasládlého cedrového dřeva nebo ostrého zázvoru. Svíčky, které se mezi našimi zákazníky těší obzvlášť velké oblíbenosti, jsou dostupné ve více velikostech a jejich omamných vůní si můžete užívat až po dobu 170 hodin.

Vánoční inspirace, DEMDACO
Vánoční inspirace, DEMDACO


Chcete-li být letos praktičtí, není nic lepšího, než nadělit pod stromeček kosmetiku, která se hodí vždy a každému. Vánoční mýdlíčka, vyživující krémy i aromatické parfémy přináší dosud neobjevené vůně a jejich kombinace, které pohltí vaše smysly. Buďte in a nadělte kosmetiku, která uchvátí nejen svým obsahem, ale také stylovým balením.

Vánoční inspirace, DEMDACO
Vánoční inspirace, DEMDACO


Balení dárků není hračka a mnozí z nás si při vázání mašlí a stříhání vánočního papíru rvou vlasy netrpělivostí. Pokud chcete, aby vaše dárečky vypadaly perfektně, můžete se spolehnout na překrásné dárkové kosmetické sady, které jsme speciálně pro vás nachystali. Nejen, že skvěle vypadají, především v sobě snoubí vše, co každá žena i muž při péči o svůj zevnějšek potřebuje.

Vánoční inspirace, DEMDACO
Vánoční inspirace, DEMDACO


Pravá sváteční atmosféra je na celých Vánocích snad to nejhezčí, a proto byste neměli zanedbat ani na výzdobu svého bytu. Rozsvícený stromeček, ať už umělý či živý, perfektně doplní roztomilí andílci Willow Tree, kteří pohladí po duši a vykouzlí úsměv na tváři. Detaily jsou důležité, a tak ani na vánoční tabuli nesmí chybět tematické prostírání, které přetvoří štědrovečerní večeři v opravdovou slavnost.

Vánoční inspirace, DEMDACO
Vánoční inspirace, DEMDACO


To vše a ještě víc můžete k Vánocům pro své blízké u nás, v Demdacu, pořídit. Produkty, které tvoří naši krásnou nabídku, pochází z různých koutů světa a jejich atmosféru přináší do vašich koupelen, ložnic, kuchyní i obývacích pokojů. Věříme, že nespočet značek, jako je americká Village Candle, skotská Scottish Fine Soaps, portugalská Castelbel, francouzská Panier des Sens a Jeanne en Provence nebo britská Country Candle, Somerset Toiletry či Bronnley, vás uchvátí stejně tak, jako nás.


www.demdaco.cz
 
Tagy: Domdeco

Tagy kolekce: Vánoce 2016


Šumivé osvěžení nejen pro letní večer
Pandora nám rozkvetla do krásy
Nový design a budoucnost běhu s adidas Ultraboost 19
FAnn Beauty Atelier
Prodýchejte se ke zdraví
A Decade of Love
Podpora při jakémkoliv tréninku
Podzim v měkkém
Odpočívejte a zůstaňte v teple
Vůně Anglie
Kapitola A Rendez-vous
V suchu a teple od hlavy k patě
Anglický luxus do vaší koupelny
Make me HAPPY
Karl Lagerfeld X Puma
Vůně třpytivých paprsků

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.