Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Udržujte se ve formě i v zimě. Funkční kolekce M&S Activewear byla navržená na zimní jógu, běhání i fitness lekce. Všechny sportovní produkty jsou vyrobené, aby vydržely vysokou zátěž a poskytovaly dokonalý komfort a prodyšnost.

V nabídce jsou tílka, trička s krátkým rukávem, mikiny i legíny v různé délce... Sportovní podprsenky jsou přehledně rozdělené podle zátěže, najdete tu i karimatku na jógu s praktickým úchytem přes rameno na nošení na lekce.

Sportovní kolekce Activewear zima 2016, Marks & Spencer
Sportovní kolekce Activewear zima 2016, Marks & Spencer


Hřešení zapékanými jídly, horkými čokoládami a vánočními koktejly se dá vyvážit zdravou dávkou pohybu. S oblečením ze sportovní kolekce Marks & Spencer to půjde samo. Je totiž dokázáno, že nový outfit dokáže skvěle motivovat k výkonu. V zimní kolekci Activewear od M&S najdete sportovní prádlo, topy, trička, legíny i karimatku na jógu. Při šití se klade důraz na kvalitu zpracování a praktické střihy - tedy kritéria, která jsou při vysoké zátěži velmi důležitá.

Nabídka složená z podprsenek bez výztuže i pevnějších kousků zaručuje, že si vybere každá žena.

Sportovní kolekce Activewear zima 2016, Marks & Spencer
Sportovní kolekce Activewear zima 2016, Marks & Spencer


Tip
Je důležité volit prádlo podle dané zátěže. Na jógu stačí lehká opora, při rychlém běhu a vysokých výskocích si prsa zaslouží větší podporu. Na výběr máte v Marks & Spencer z podprsenek kategorií low (nižší zátěž), medium (střední zátěž) a high impact (vysoká zátěž).

Sportovní kolekce Activewear zima 2016, Marks & Spencer
Sportovní kolekce Activewear zima 2016, Marks & Spencer


Všechny produkty jsou k dostání v prodejnách M&S s oddělením spodního prádla.
 
Tagy: Marks & Spencer
Zimní veganská barefoot obuv
Udělejte si radost novou kabelkou
Za těmi nejkrásnějšími vánočními dárky
Pro jedinečné chvíle
Hitem letošního roku jsou síťovky
Svatomartinské slavnosti jako každý rok na Náplavce
V suchu a teple v jakémkoliv počasí
Začátek zimy je nejlepší čas pro důkladnou péči o naši pleť
I na podzim můžete ve městě vypadat elegantně a mít nohy v teplíčku
Buď Signorina Ribelle
Ó takový jako ty
Vyzbrojte se do zimy
Přivítejte novou sezónu
Diamanty od ALOve pomáhají dětem
Pro sladké sny a dobrou noc
To nejlepší pro naši krásu

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.