Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Pečujte o svou pokožku v chladném počasí. Ať jste ve městě nebo vyrážíte na hory, abyste si vychutnali sníh, slunce a chvíle klidu. Přinášíme pár tipů.

Čím hutnější, tím lepší
Péče o pleť se v zimě od té jarní dost liší. V současné chvíli na nás útočí nejen mráz, ale také vítr, vlhkost a změny teplot, které naši kůži poměrně dost vysušují. Vsaďte na kvalitní hutné krémy s bambuckým máslem či olivovým olejem. Dobré jsou také produkty obsahující zvlhčovadla jako je třeba mořská řasa nebo kyselina hyaluronová.

1. Ultra hydratační pleťový krém s bambuckým máslem Le Petit Olivier. 2. Tělové máslo s mořskou řasou Scottish Fine Soaps - 200 ml. 3. Pleťový krém Erbario Toscano s kyselinou hyaluronovou - 50 ml; DEMDACO
1. Ultra hydratační pleťový krém s bambuckým máslem Le Petit Olivier. 2. Tělové máslo s mořskou řasou Scottish Fine Soaps - 200 ml. 3. Pleťový krém Erbario Toscano s kyselinou hyaluronovou - 50 ml; DEMDACO


Bez oparů
Stejně jako tvář dostávají zabrat i naše rty. Bůhví proč v zimě trpíme větší potřebou si je pravidelně okusovat a neustále zvlhčovat. Když se k tomuto zlozvyku připočte psí počasí, vítr a mráz, výsledkem může být nepříjemný opar nebo lišej. Mějte vždy po ruce balzám na rty a používejte ho během celého dne. Praktické balení v tubě můžete mít klidně ve vnitřní kapse lyžařské bundy.

4. BIO anti-aging balzám na rty Erbario Toscano hrozen, 15 ml. 5. Balzám na rty Somerset Toiletry cukrové liči; DEMDACO
4. BIO anti-aging balzám na rty Erbario Toscano hrozen, 15 ml. 5. Balzám na rty Somerset Toiletry cukrové liči; DEMDACO


Doslova v rukavičkách
Ruce jsou jednou z nejnamáhanějších částí našeho těla, přesto jim často nevěnujeme dostatek pozornosti. Pocit suché pokožky je přitom tak nepříjemný... Chraňte je proti mrazu tou nejúčinnější metodou - noste rukavice. Kůži pak hydratujte kvalitními krémy, které nezanechávají mastný film.

6. Mléko na ruce Panier des Sans Provence, 300 ml. 7. Výživný krém na ruce a nehty Bronnley Gardeners Therapy, 50 ml. 8. Krém na ruce Panier des Sans červený tymián, 75 ml; DEMDACO
6. Mléko na ruce Panier des Sans Provence, 300 ml. 7. Výživný krém na ruce a nehty Bronnley Gardeners Therapy, 50 ml. 8. Krém na ruce Panier des Sans červený tymián, 75 ml; DEMDACO


Péče o celé tělo
Když dorazíte ze svahu, zaměřte se na pokožku celého těla. Oblečení, které je vyrobené z velmi teplých materiálů, kůži sice chrání před vnějšími vlivy, na druhou stranu ji ale dráždí a vysušují. Po dlouhé sprše nakrémujte celé tělo výživnými a lehkými mléky, které pokožku zanechají hebkou a provoněnou. Pokud jste se na vrcholcích kopců spálili od sluníčka, volte krémy se zklidňujícími látkami. Mezi ty nejlepší patří např. aloe vera či vitamín E.

9. Hydratační tělové mléko s aloe vera Somerset Toiletry Máta a bergamot, 275 ml. 10. Hydratační tělové mléko Bronnley Vlčí mák, 250 ml. 11. Vyživující noční pleťový krém s aloe vera, vit. E a olivovým olejem Le Petit Olivier - 50 ml; DEMDACO
9. Hydratační tělové mléko s aloe vera Somerset Toiletry Máta a bergamot, 275 ml. 10. Hydratační tělové mléko Bronnley Vlčí mák, 250 ml. 11. Vyživující noční pleťový krém s aloe vera, vit. E a olivovým olejem Le Petit Olivier - 50 ml; DEMDACOwww.demdaco.cz
 
Tagy: Domdeco
Zklidněte svoji mysl a načerpejte energii
To nejlepší pro naši krásu
Bezpečné opalování je stále důležitějším faktorem
Přírodní síly z dalekého severu
Síla květin se přeměnila do dokonalé vůně
Zamilujte se do romantiky
V jednoduchosti je krása
FAnn Beauty Atelier
Prodýchejte se ke zdraví
Nová éra vůní od DSQUARED2
Tím správným směrem
Vůně Anglie
Anglický luxus do vaší koupelny
Make me HAPPY
Flakon jako drahokam
Vůně třpytivých paprsků

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.