Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Den zamilovaných je jedním z těch nejhezčích v roce. Kdy jindy vyjádřit radost z toho, že máme svého nejbližšího po boku? Pokud rádi obdarováváte, 14. únor je pro to skvělou příležitostí. Přinášíme vám pár tipů od značek Skinso, Luvica a Dr. Eckstein, které si získají každé ženské srdce.

Značka Skinso je známa zejména pro svá růstová séra na řasy a obočí, nabízí toho ale mnohem víc. Hitem je maskara, která řasy vyživuje a zároveň neslepuje, tělový olej s hedvábím - luxusní péče o každou pokožku a sérum na rty LipPlus Booster, díky kterému budou vaše rty během pár minut o poznání větší, plnější a smyslně lesklé.

Skinso, Nechte se okouzlit těmi nejhezčími valentýnskými dárky
Skinso, Nechte se okouzlit těmi nejhezčími valentýnskými dárky


Novinkou na trhu je značka Luvica, která se specializuje především na výrobu sér. Zejména extra citlivé sérum na růst řas a obočí potěší těhotné a kojící ženy, které si do této doby musely sen o dlouhých řasách odepřít.

Luvica, Nechte se okouzlit těmi nejhezčími valentýnskými dárky
Luvica, Nechte se okouzlit těmi nejhezčími valentýnskými dárky


Značka Dr. Eckstein byla založena lékárníkem Dr. Richardem a jeho ženou Lindou Eckstein roku 1949 v německém Oberasbachu. Žádný z produktů není testován na zvířatech a k jejich výrobě se nepoužívají silikonové ani minerální oleje. Většina sortimentu je pak vegan a bez parabenů. Krémy, séra a kvalitní make-up je na trhu k dostání už 65 let.

Dr. Eckstein, Nechte se okouzlit těmi nejhezčími valentýnskými dárky
Dr. Eckstein, Nechte se okouzlit těmi nejhezčími valentýnskými dárkywww.skinso.cz
www.luvica.cz
www.eckstein-kosmetik.cz
 
Tagy kolekce: Svatý Valentýn ❤


Zklidněte svoji mysl a načerpejte energii
To nejlepší pro naši krásu
Bezpečné opalování je stále důležitějším faktorem
Přírodní síly z dalekého severu
Síla květin se přeměnila do dokonalé vůně
Zamilujte se do romantiky
V jednoduchosti je krása
FAnn Beauty Atelier
Prodýchejte se ke zdraví
Nová éra vůní od DSQUARED2
Tím správným směrem
Vůně Anglie
Anglický luxus do vaší koupelny
Make me HAPPY
Flakon jako drahokam
Vůně třpytivých paprsků

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.