Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Obuv Shellys London je stvořena pro dívku, která vyčnívá z davu, je sebevědomá, jedinečná, originální. Nevěříte? Vysoké platformy, originální vzory, to vše vám zajistí pozornost.

Společnost byla založena v roce 1945 a rychle se stala vyhledávanou módní značkou v Londýně. V průběhu 70. a 80. let se značka Shellys London stala synonymem britské subkultury pro inovativní design a kvalitu zpracování. Spolupráce s designéry, jako John Galliano, Vivienne Westwood a Jean Paul Gaultier zajistilo Shellys London pověst jedné z nejprogresivnějších britských značek obuvi.

V současné době představuje Shellys London nové siluety a tvary, ale nezapomíná a stále se inspiruje designem svých retro modelů. Inspirace 70. léty džínovina, patchwork a platformy jsou klíčovými motivy, zatímco v 90. letech k nim přibylo výrazné šněrování.

Dnes, i když je známá v módním světě, Shellys London zachová svou image kultovní značky díky svému autentickému dědictví. Její historie ji odlišuje od ostatních a dělá ji jedinečnou a originální.

Shellys London
Shellys London

Shellys London
Shellys LondonShellys London
je o poznání. Pravý styl se rodí z důvěry a sebevyjádření. Nejde tolik o čas a místo, ale o postoj v životě. V našem životě. Abychom se cítili dobře a sami sebou.


Shellys London
Shellys London

Shellys London
Shellys London


zdroj: www.shellyslondon.co.uk
 
Tagy kolekce: extravagance


Inspirace světem hudby a rytmu
Pohádkové krystaly
Klasické tvary
Nové odstíny X Jewellery
Výstava zahájena
Blahnikovy Hangisi z křišťálů Preciosa a české krajky
Charitativní gala večeře Manolo Blahnika
Pop-artový kousek
#MySwatch
Sportovní kousky
Rihanna & Manolo
Tělové tóny pro každého
Natural Beauty
Saténová inspirace
ALOve září všemi barvami duhy
Krystaly od Preciosy na botách Manolo Blahnika

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.