Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Jak vypadá láska? Říká se, že není vidět, můžeme ji pouze cítit. To je sice hezké rčení, ale u Tiffanyho věří, že malé připomenutí nemůže být na škodu, speciálně na Valentýna.

Ať je to pro vaši lásku, maminku, dceru nebo kohokoliv milovaného, dokonalý způsob, jakým vepsat vaše jméno do jejich srdce, je s legendárními LOVE designy od Palomy Picasso. Nápis LOVE napsala návrhářka vlastnoručně svým písmem a proslavil se po celém světě. Přívěsky z 18kt zlata se dají vtipně kombinovat s dalšími motivy z kolekce Paloma´s Graffiti - malým šípem a srdíčkem.

Kolekce Palomy Picasso, Tiffany & Co.
Kolekce Palomy Picasso, Tiffany & Co.


Protože láska má mnoho podob, zahrnuje valentýnský výběr od Tiffanyho také ikonické náramky z kolekce Tiffany T, legendární prsten Tiffany Setting, skvostné šperky s růžovými drahokamy, či moderní kolekci Return To Tiffany Love. V kolekci jsou modely s diamanty i bez diamantů, a také ze stříbra.

Náušnice Tiffany Victoria a prsten Tiffany Setting, Tiffany & Co.
Náušnice Tiffany Victoria a prsten Tiffany Setting, Tiffany & Co.

Tiffany Soleste, Tiffany & Co.
Tiffany Soleste, Tiffany & Co.


Láska je když... je krabička modrá.

#LoveisTiffany

Láska je když... je krabička modrá, Tiffany & Co.
Láska je když... je krabička modrá, Tiffany & Co.
 
Tagy: Tiffany & Co.

Tagy kolekce: svatební kolekce | Svatý Valentýn ❤


Ó takový jako ty
Diamanty od ALOve pomáhají dětem
Šperky pro naše nejmenší
Pandora nám rozkvetla do krásy
Pro vaši lásku. Na věky věků
Láska pro všechny, koho máte rádi
Výrazné náušnice
The Last Supper
Už máte své Téčko?
Svěží, lehké a magické
Tik tak tik tak
Minulost se spojila se současností
České klenotnictví ALO diamonds kupuje rodinné šperkařství HALADA
Papírové květy
Váš styl je vaším podpisem
ALOve Glamour

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.