Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Pro letošní jaro a léto je žena podle značky Roger Vivier připravena na cestu a přichází se svým jedinečným smyslem pro luxus a sofistikovanost. Pařížanka v její duši se nezapře. Je multikulturní a hluboce propojena se světem okolo sebe. Představuje klid a sebejistotu z domova i z dálek. Je stejně uvolněná na Ibize nebo v Paříži. Hravě přechází z každodenního okamžiku do nočního života.

Mule Trompette
Jedny boty, dvojí tvář. Elegantní pantoflíčky nebo sandálky? Tajemství se skrývá v pásku. Můžete ho nechat vpředu, kde se sponou vytvoří zajímavý doplněk nebo posunout dozadu, aby jemně obemknul váš kotník.

Kolekce Urban Nomadic, www.rogervivier.com
Kolekce Urban Nomadic, www.rogervivier.com

Kolekce Urban Nomadic, www.rogervivier.com
Kolekce Urban Nomadic, www.rogervivier.com


Podium
Kovový look podpatku převzal kreativní ředitel Bruno Frisoni z modelu z roku 1960. Je stále revoluční jako dříve. Pozvedne váš denní outfit nebo naopak večer dodá maximální svobodu dynamického světla.

Kolekce Urban Nomadic, www.rogervivier.com
Kolekce Urban Nomadic, www.rogervivier.com


Ve večerní kolekci představuje Roger Vivier oslňující letní noci pomocí třpytek, perel, peří a smaragdově zbarvenými flitry. Amulet pro všechny. Kaskády perel zdobí nárt jako náramek na ruce. Jsou přeneseny i na ozdobu psaníčka, které z něj vytváří opravdový šperk. Všechny tyto pohádkové detaily jsou navrženy pro extravagantní Vivier ženu. Nepolapitelnou jako noční pták. Spojení zdobených sandálů na vysokém podpatku a luxusní kabelky navozuje atmosféru pozemského ráje.

Kolekce Urban Nomadic, www.rogervivier.com
Kolekce Urban Nomadic, www.rogervivier.com

Kolekce Urban Nomadic, www.rogervivier.com
Kolekce Urban Nomadic, www.rogervivier.comRoger Vivier byl pravděpodobně největší inovátor 20. století v oblasti obuvi. Vystudoval sochařství v Paříži a později se vyučil v oboru obuvnictví. Tyto dvě skutečnosti se staly výborným základem pro vnímání estetiky a využití technických znalostní. Pomohli mu, aby se stal známý pro své přesně padnoucí modely, stejně tak pro inovativní design. Vivier pracoval s některými známými módními návrháři, jako Elsa Schiaparelli, Christian Dior a Yves Saint Laurent. V roce 1960 navrhl model na nízkém podpatku s čtvercovou stříbrnou sponou. Tato bota je často označována jako nejvíce kopírovaná v módní branži. zdroj: www.rogervivier.com
 
Tagy kolekce: jaro-léto 2017


Inspirace světem hudby a rytmu
Pohádkové krystaly
Klasické tvary
Nové odstíny X Jewellery
Výstava zahájena
Blahnikovy Hangisi z křišťálů Preciosa a české krajky
Charitativní gala večeře Manolo Blahnika
Pop-artový kousek
#MySwatch
Sportovní kousky
Rihanna & Manolo
Tělové tóny pro každého
Natural Beauty
Saténová inspirace
ALOve září všemi barvami duhy
Krystaly od Preciosy na botách Manolo Blahnika

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.