Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Libor Komosný je nejen talentovaný mladý designér, ale také tvůrce velkolepých fashion kolekcí a držitel hned několika cen.

V letošním roce bude bojovat v soutěži New Fresh Style na exkluzivní akci Prague Fashion Weekend.

Podívejte se na novou kolekci s názvem Clinical."Inspirace pro tuto kolekci jsem hledal v pocitu strachu, napětí, naděje a touhy být, pomyslně alespoň o krok vzdálen, jaký nás přepadá v lékařském prostředí," říká o kolekci její autor Libor Komosný.

Jaké nosné barvy své nové kolekce použil zelenou a krémovou, červenou a bílou použil designér jako akcenty podtrhující svou inspiraci.


Na jednotlivých modelech se objevují průstřihy a při celém střihovém řešení kolekce je vycházeno z rozevláté siluety nemocničních košil a operačních roušek.

Clinical - naděje umírá poslední


Fotografie kolekce Clinical:
fotograf: Jano Horak
make-up artist and hairstyling: Jana Olšinská
modelka:Kristina L.
exit postprodukce:Eva Horakova


Oficiální stránky designéra:  www.liborkomosny.com
 
Tagy: Libor Komosný
Inspirace světem hudby a rytmu
Pohádkové krystaly
Klasické tvary
Nové odstíny X Jewellery
Výstava zahájena
Blahnikovy Hangisi z křišťálů Preciosa a české krajky
Charitativní gala večeře Manolo Blahnika
Pop-artový kousek
#MySwatch
Sportovní kousky
Rihanna & Manolo
Tělové tóny pro každého
Natural Beauty
Saténová inspirace
ALOve září všemi barvami duhy
Krystaly od Preciosy na botách Manolo Blahnika

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.