Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Nová kolekce ALO diamonds jaro/léto 2017 představuje prsteny, náramky, náhrdelníky a náušnice v široké pestrobarevné paletě.

Vlajkovou lodí jsou šperky s vysoce vzácnými barevnými diamanty. Jde o investiční rodinné klenoty: prsteny osázené zelenými diamanty anebo s diamanty růžovými a žlutými.

Kolekce jaro - léto 2017, ALO diamonds
Kolekce jaro - léto 2017, ALO diamonds


Letní barvy ve všech odstínech modré, zelené, růžové, fialové nebo žluté vyniknou v dlouhých náhrdelnících nebo koktejlových prstenech v hladkém kulatém kabošonovém brusu. Z drahokamů jsou zde zastoupeny safíry, růženíny, chalcedony, korály, tyrkysy, topazy, citríny, turmalíny.

Kolekce jaro - léto 2017, ALO diamonds
Kolekce jaro - léto 2017, ALO diamonds


Vzácný fialový jadeit je starodávný posvátný drahokam Dálného východu, který dle pověstí přináší svým nositelům lásku a prodlužuje život. Jejich chladivou jemně fialovou barvu můžete vůbec poprvé obdivovat v kolekcích ALO diamonds v sadě, kterou tvoří náhrdelník, prsten a náušnice.

Nechybí ani pro ALO diamonds typické prsteny s diamantovými květinami či motýly v růžovém, žlutém i bílém zlatě, jež k létu nepochybně patří.

Kolekce jaro - léto 2017, ALO diamonds
Kolekce jaro - léto 2017, ALO diamonds


Šperky lze pořídit ve všech buticích ALO diamonds: Praha - Palladium, OC Nový Smíchov, OC Chodov, Centrum Černý Most, Brno - Olympie, Ostrava - Forum Nová Karolina.

www.alo.cz

Kolekce jaro - léto 2017, ALO diamonds
Kolekce jaro - léto 2017, ALO diamonds
 
Tagy: ALO diamonds

Tagy kolekce: jaro-léto 2017 | svatební kolekce


Ó takový jako ty
Diamanty od ALOve pomáhají dětem
Šperky pro naše nejmenší
Pandora nám rozkvetla do krásy
Pro vaši lásku. Na věky věků
Láska pro všechny, koho máte rádi
Výrazné náušnice
The Last Supper
Už máte své Téčko?
Svěží, lehké a magické
Tik tak tik tak
Minulost se spojila se současností
České klenotnictví ALO diamonds kupuje rodinné šperkařství HALADA
Papírové květy
Váš styl je vaším podpisem
ALOve Glamour

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.