Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Léto je konečně za dveřmi a my už máme jasno, kam se letos podíváme - kamkoliv, kde je teplo a klid! Právě takové je Portugalsko, poměrně malá země, která však ohromí svým obrovským potenciálem - a to nemluvíme o bohaté historii, produkci jednoho z nejchutnějších vín nebo výskytu chráněného korkového dubu. Vůně rozkvetlých citronovníků, magnolií a jasmínů je tu cítit prakticky na každém kroku, což dozajista dalo podnět ke vzniku značky snoubící vše, co si o tomto nádherném místě můžete představit. Kosmetika Real Saboaria přináší nejen neodolatelné vůně, ale také kvalitní složení a úchvatný design. Všechny produkty jsou inspirované tradicí portugalské kultury a vyrobené z rostlinných složek, díky čemuž o vaši pokožku ohleduplně pečují.

Tuhá mýdla 100% rostlinného původu jsou obohacena o olivový olej, díky kterému se vašim rukám dostane té nejkvalitnější péče. Pokožku nejen hydratují, ale také provoní tóny rozkvetlých fialek, omamného třešňového květu, bílého jasmínu nebo sladké mandle. Dopřejte si to, po čem vaše smysly prahnou.

1. Tuhé mýdlo s vůní fialek - 120g, 2. Tuhé mýdlo, Mandle - 120g, 3. Tuhé mýdlo s vůní bílého jasmínu - 120g, Demdaco
1. Tuhé mýdlo s vůní fialek - 120g, 2. Tuhé mýdlo, Mandle - 120g, 3. Tuhé mýdlo s vůní bílého jasmínu - 120g, Demdaco


Příjemným překvapením pro vás určitě bude i tekuté mýdlo v praktickém balení s pumpičkou, díky které si budete moci dávkovat svěžest hygienicky a plně podle svých potřeb. Kromě kvalitní péče představuje mýdlo také designový doplněk do vaší koupelny - lahvičky byly inspirovány jarní portugalskou krajinou, mladou láskou či dokonce unikátní tvorbou filigrán a uměleckým kování zlata.

4. Tekuté mýdlo, Třešňový květ - 300ml, 5. Tekuté mýdlo s vůní verbeny - 300ml, 6. Tekuté mýdlo, Červené bobule - 300ml, Demdaco
4. Tekuté mýdlo, Třešňový květ - 300ml, 5. Tekuté mýdlo s vůní verbeny - 300ml, 6. Tekuté mýdlo, Červené bobule - 300ml, Demdaco


Našim blízkým jen to nejlepší. Pro vzácné příležitosti jsme připravili luxusní dárkovou sadu tří 100% rostlinných mýdel obohacených o olivový olej, které jsou baleny do elegantní krabičky s designovým vzorem. Udělejte radost těm, které milujete a darujte něco, co je praktické a zároveň krásné.

7. Dárková sada tří mýdel, Bílý jasmín - 3x120g, 8. Dárková sada tří mýdel, Mandle - 3x120g, Demdaco
7. Dárková sada tří mýdel, Bílý jasmín - 3x120g, 8. Dárková sada tří mýdel, Mandle - 3x120g, DemdacoVíce inspirace najdete na www.demdaco.cz.

Demdaco: Real Saboaria, luxusní mýdlo - bílý jasmín
Demdaco: Real Saboaria, luxusní mýdlo - bílý jasmín
 
Tagy: Domdeco
Zklidněte svoji mysl a načerpejte energii
To nejlepší pro naši krásu
Bezpečné opalování je stále důležitějším faktorem
Přírodní síly z dalekého severu
Síla květin se přeměnila do dokonalé vůně
Zamilujte se do romantiky
V jednoduchosti je krása
FAnn Beauty Atelier
Prodýchejte se ke zdraví
Nová éra vůní od DSQUARED2
Tím správným směrem
Vůně Anglie
Anglický luxus do vaší koupelny
Make me HAPPY
Flakon jako drahokam
Vůně třpytivých paprsků

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.