Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Letenský showroom a ateliér značky IMRECZEOVA, vedený návrhářkou Zdeňkou Imreczeovou, se nachází v samém srdci kreativní a umělecké čtvrti. Vyznavačky minimalismu a kvalitních materiálů se zde vždy u dobré kávy mohou radovat na speciálních událostech, které módní designérka pořádá. Nejbližší z nich se koná tři po sobě jdoucí květnová odpoledne 23. - 25. 5. 2017 a bude věnována outletu starších kolekcí. Představení kolekce podzim/zima 2017 a první předobjednávky pak zde budou zahájeny s letním slunovratem 21. 6. 2017.

Letenský showroom a ateliér značky IMRECZEOVA, foto: Michaela Dzurná
Letenský showroom a ateliér značky IMRECZEOVA, foto: Michaela Dzurná


V běžném provozu je showroom designérské značky také nově otevřen každou středu vždy od 13.00 do 18.00 hodin, ale i ostatní dny po předchozí domluvě. Prostor se nachází v přízemí domu č. p. 16 ve Šmeralově ulici na Letné, v pražské čtvrti, která se v posledních letech stává jedním z výrazných center českého designu a módy.

"Showroom nedávno prošel menší rekonstrukcí, respektující původní architekturu domu, která jej prosvětlila a vybavila minimalistickým bílým závěsným systémem na oblečení. Je to prostor, kde každý den pracuji a zároveň se potkávám s klientkami. Atmosféra místa vychází i z malé zahrádky, schované ve vnitrobloku, do níž vedou obě okna showroomu a kterou pozoruji při práci. Vidím, jak se postupně mění v průběhu všech čtyř ročních období, ukrytá před hlukem a tempem velkoměsta, a vnímám její přirozený klid. Chtěla bych, aby na moje klientky podobně působil i celý showroom. Aby to bylo místo provoněné čerstvými řezanými květinami, kde se budou cítit příjemně, dají si dobrou čerstvou kávu v porcelánu od českých designérů, domácí koláčky z pekárny v ulici a odpočinou si od celodenního shonu," popisuje showroom návrhářka značky Zdeňka Imreczeová.

23. - 25. května 2017, 13.00 - 19.00 hodin třídenní outlet starších kolekcí
Značka nabídne výběr z přehlídkových kusů a vzorků se slevami až 80 % a cenami už od 390,- korun.

21. června 2017, 13.00 - 19.00 hodin představení kolekce pro podzim/zima 2017
Kolekci prezentovanou na módní přehlídce v rámci březnového Mercedes-Benz Prague Fashion Week designérka představí svým zákaznicím s možností předobjednávek a možností šití modelů z kolekce na míru.

Letenský showroom a ateliér značky IMRECZEOVA, foto: Michaela Dzurná
Letenský showroom a ateliér značky IMRECZEOVA, foto: Michaela DzurnáZdeňka Imreczeová je česká módní návrhářka. Vystudovala v ateliéru módní tvorby na UMPRUM v Praze, s roční stáží na pařížské ESAA Duperré. Od roku 2007 se věnuje limitovaným kolekcím dámské módy, pod současnou značkou IMRECZEOVA.
Za svou práci byla několikrát nominovaná na cenu Czech Grand Design v kategorii Módní designér roku. V roce 2011 získala Hlavní cenu šéfredaktorů Designbloku a v roce 2012 a 2014 se účastnila evropského finále mezinárodní soutěže The International Woolmark Prize v Londýně a v Paříži.
Pod značkou IMRECZEOVA vzniká dámské oblečení s dokonalým zpracováním, konceptuální jednoduchostí, neformální elegancí a avantgardním přesahem. V obvykle monochromatických oděvech se spojují čisté klasické linie s propracovanými detaily. Minimalistický základ kolekcí doplňují jak jemně elegantní ženské kusy, tak modely pohrávající si s maskulinní formou a střihem.

Oblečení je možno zakoupit v showroomu značky na Letné (Šmeralova 16, Praha 7).
www.imreczeova.com
 
Tagy: IMRECZEOVA

Tagy kolekce: jaro-léto 2017 | podzim-zima 2017


Pro jedinečné chvíle
Projděte se podzimem
Prožijte podzim se stylem
I na podzim můžete ve městě vypadat elegantně a mít nohy v teplíčku
Nohy pěkně v teplíčku
Vyzbrojte se do zimy
Přivítejte novou sezónu
Pro sladké sny a dobrou noc
Léto se nezadržitelně blíží
Archivní modely jedinečného návrháře Alexandra McQueena v Centru Chodov
Kultovní české Botasky dostaly nový barevný facelift
Buďte hrdá a sama sebou
Perfektní jarní kousky pro osvěžení šatníku
Gang postaviček z kultovního komiksu Peanuts si hrají u Levi´s
Vykročte do nadcházející sezóny s novou stylovou obuví
Jarní modely trochu ikonické, a také ironické

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.