Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Pohádkové kouzlo, nadpozemský půvab, uhrančivý lesk a podmanivá krása se skrývají v briliantových špercích z kolekce ALO 1001 NIGHTS. Jsou ztělesněním dokonalosti a ženský šarm je díky nim naprosto nepřehlédnutelný.

Nebeský třpyt diamantových náušnic může směle konkurovat hvězdám na noční obloze, ve zlatém přívěsku najdete téměř tolik briliantů, kolik pohádek vyprávěla krásná Šeherezáda, okouzlující náramek se něžně obtočí kolem vašeho zápěstí jako hvězdný had, svůdný briliantový prsten inspirovaný dálným orientem přitahuje a vábí pohledy, které se těší z jeho uchvacující záře, a jiskřivý náhrdelník z bílého zlata byl stvořen proto, aby oslňoval svou neutuchající krásou.

ALO diamonds: kolekce 1001 Nights
ALO diamonds: kolekce 1001 Nights

ALO diamonds: kolekce 1001 Nights
ALO diamonds: kolekce 1001 Nights


Zahalte se do tajemného závoje diamantového světla a nechte se unést magickým příběhem, který vzdává hold ženské smyslnosti a osudové přitažlivosti.


www.alo.cz
 
Tagy: ALO diamonds

Tagy kolekce: jaro-léto 2017


Ó takový jako ty
Diamanty od ALOve pomáhají dětem
Šperky pro naše nejmenší
Pandora nám rozkvetla do krásy
Pro vaši lásku. Na věky věků
Láska pro všechny, koho máte rádi
Výrazné náušnice
The Last Supper
Už máte své Téčko?
Svěží, lehké a magické
Tik tak tik tak
Minulost se spojila se současností
České klenotnictví ALO diamonds kupuje rodinné šperkařství HALADA
Papírové květy
Váš styl je vaším podpisem
ALOve Glamour

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.