Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Rádi vám představujeme jedinečné kousky ve světě obuvi. Pro potěchu oka i pocitu jedinečnosti, v případě, že vás inspirujeme.

Lodičky Eden zdobené filigránovými lístky, které se elegantně vinou kolem podpatku, nás jemně vedou zpět k dokonalosti a kráse ztraceného ráje. Technika filigránu byla známa již kolem roku 2 000 před naším letopočtem. Možná i díky této staré metodě jsou jako z kouzelné pohádky a podpatky vypadají, že jsou zapletené do hustého listoví.

Eden Heel Pump, Ralph & Russo
Eden Heel Pump, Ralph & Russo

Eden Heel Pump, Ralph & Russo
Eden Heel Pump, Ralph & Russo


Jsou ručně vyráběné v Itálii z nejkvalitnějších materiálů a díky zdobení lístky vinné révy, které jsou pečlivě umístěny, jsou důkazem umění, ale také citu pro navržení a vytvoření jedinečného modelu. Lístky jsou pro každou velikost zpracovány individuálně. Nejprve jsou vytvarované z vosku, přiložené na modelovou obuv, na které se jednotlivé detaily upravují a rovnají, tak aby tvořily dokonalý celek.

Eden Pump, Ralph & Russo
Eden Pump, Ralph & Russo

Eden Pump, Ralph & Russo
Eden Pump, Ralph & Russo


Svršek můžete vybírat ze saténu, semiše nebo lakované kůže.

Eden Eve Pump, Ralph & Russo
Eden Eve Pump, Ralph & RussoRalph & Russo
Britská módní značka, kterou založila Tamara Ralph a Michael Russo v roce 2007. Tamara Ralph je kreativní ředitelkou a Michael Russo CEO. Ralph & Russo je první britskou značkou, která své kolekce označuje za haute couture. Jejich modely oblékají osobnosti jako Angelina Jolie nebo Beyoncé.

zdroj:
ralphandrusso.com
 
Tagy kolekce: extravagance | Na ples | svatební kolekce


Inspirace světem hudby a rytmu
Pohádkové krystaly
Klasické tvary
Nové odstíny X Jewellery
Výstava zahájena
Blahnikovy Hangisi z křišťálů Preciosa a české krajky
Charitativní gala večeře Manolo Blahnika
Pop-artový kousek
#MySwatch
Sportovní kousky
Rihanna & Manolo
Tělové tóny pro každého
Natural Beauty
Saténová inspirace
ALOve září všemi barvami duhy
Krystaly od Preciosy na botách Manolo Blahnika

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.