Manolo Blahnik společně s Preciosou představil jedinečný pár ručně vyrobených bot, které vznikly u příležitosti blížící se výstavy The Art of Shoes v Praze.
Proslulá módní značka Dolce & Gabbana představuje kolekci podzim/zima 2017-2018, které odráží hlavní principy značky, postavené na tradici a eleganci.
Svršek obuvi je z různých materiálů, od přírodních po syntetické. Satén pro svůj vysoký lesk návrháři využívají na večerní sandálky a lodičky. Objevuje se ale i na módní sportovní obuvi.
 
 
Footshop jako jediný v srdci Evropy přináší merchandise kolekci oblíbeného umělce The Weeknd.
Nová kolekce Beautiful x Poverful oslavuje sprinterku Elaine Thompson.
V srpnu k nám zavítá výstava legendárního návrháře obuvi Manola Blahnika nazvaná The Art of Shoes. Těšit se můžeme na 212 bot a 80 původních kreseb ze soukromého archivu.
Trendy z nejstylovějšího festivalu hudby a umění, kalifornské Coachelly 2017.
Kolekce jako z procházky tropickou krajinou. Plná zářivých barev kolibříků a motivy velkých barevných květů kosatců.
Kolekce Post Motion módní značky IMRECZEOVA pro jaro-léto 2017 oslavuje lehkost, jednoduchost a svobodu v pohybu.
Jméno známé v obuvnickém průmyslu přes 40 let, Manolo Blahnik mění sny ve skutečnost.Oblíbené hravé symboly léta hýří zářivými barvami od chladných až po teplé odstíny. Ručně dokončované šperky ze sterlingového stříbra zachycují radost ze sluncem zalitého ráje a mořského vánku.

Šperky připomínající barevný tropický ráj vyrábějí nejzručnější řemeslníci. Používají materiály nejvyšší kvality pocházející z etickým způsobem získávaných zdrojů a po staletí osvědčené šperkařské techniky kombinované s moderní technologií.

Pandora: letní kolekce
Pandora: letní kolekce


Modrý dvojitý pletený kožený náramek Moments je všestranný a elegantní. Jeho modré odstíny připomínající cukrátka vám dodají uvolněný a neokoukaný vzhled; je zářivým základem, který můžete doplňovat přívěsky dle vlastního výběru.

Dáváte-li přednost klidným a vyrovnaným tónům, pak jsou tu klipy Modrá mozaiková lesklá elegance vybavené silikonovými ploškami, které je drží na místě. Zářivě modré a zelené barvy přívěsku Život v oceánu a visacího přívěsku Tropická hvězdice a mušle vytvářejí překvapující kombinace s řadou možností pro styling. Poselství o tom, že lenošení je zasloužené, vysílá přívěsek Letní zábava pyšnící se ručně nanášenou glazurou v zářivých barvách.

Pandora: letní kolekce
Pandora: letní kolekce

Pandora: letní kolekce
Pandora: letní kolekce


#PANDORA #doPANDORA

O společnosti Pandora
Společnost PANDORA, která je světově proslulá pro své vysoce kvalitní, ručně dokončované šperky nabízené za přijatelné ceny, se věnuje navrhování, výrobě a prodeji moderních šperků z vysoce kvalitních materiálů. PANDORA inspiruje ženy, aby přijaly svou individualitu a vyjádřily svůj osobní styl prostřednictvím romantických a ženských šperků, které zachycují nezapomenutelné okamžiky jejich života. Unikátní a propracované šperky značky PANDORA, kombinující tradiční řemeslo s moderní technologií, se prodávají ve více než 100 zemích na šesti kontinentech na přibližně 9 000 prodejních místech, včetně zhruba 2000 tzv. koncepčních obchodů. Společnost PANDORA, která byla založena v roce 1982, zaměstnává po celém světě více než 18,000 zaměstnanců, z nichž se přibližně 12,000 nachází v Gemopolis, v Thajsku, kde PANDORA své šperky vyrábí. Ústředí firmy je v dánské Kodani a je veřejně obchodovaná na kodaňské burze NASDAQ OMX. V roce 2015 byly celkové příjmy 16.7 miliard DKK (přibližně 2.2 miliard EUR). Více informací naleznete na webových stránkách
www.pandoragroup.com nebo se inspirujte na www.pandora.net.
 
Tagy: Pandora

Tagy kolekce: jaro-léto 2017


Tiffany pro Save the Elephants
ALOve září všemi barvami duhy
Barvy ráje
Prstýnek podle vaší nálady nebo outfitu
Závoj diamantového světla
Nová kolekce Swatch s názvem SKIN
Tiffany & Co. uvádí novou kampaň s Lady Gaga
Léto se šperky ALO diamonds
Dokonalá harmonie
Čistý design
"DO" buďte k sobě upřímná
Antická elegance a geometrická čistota
Láska je když... je krabička modrá
Prosluněná Ipanema
Tambour Slim Monogram Savane
Nejlepší přítel ženy

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.