Od 11. srpna do 12. listopadu 2017 můžete v Museu Kampa v Praze navštívit unikátní výstavu legendárního návrháře obuvi Manola Blahnika nazvanou The Art of Shoes.
Výrazná kolekce podzim-zima zachycuje podstatu sebevědomé ženy, která prožívá život s energií, drzostí a vášní.
Tiffany & co. oslavuje osobitý styl v nové kampani pro podzim 2017.
 
 
Italská luxusní módní značka Brunello Cucinelli v srpnu otevírá svůj první monobrandový butik v Pařížské ulici v Praze. Na úvod nabídne dámskou a pánskou kolekci podzim-zima 2017.
Tiffany & Co. představuje kolekci Blue Book 2017: Umění divočiny.
Manolo Blahnik společně s Preciosou představil jedinečný pár ručně vyrobených bot, které vznikly u příležitosti blížící se výstavy The Art of Shoes v Praze.
Proslulá módní značka Dolce & Gabbana představuje kolekci podzim/zima 2017-2018, které odráží hlavní principy značky, postavené na tradici a eleganci.
Svršek obuvi je z různých materiálů, od přírodních po syntetické. Satén pro svůj vysoký lesk návrháři využívají na večerní sandálky a lodičky. Objevuje se ale i na módní sportovní obuvi.
Footshop jako jediný v srdci Evropy přináší merchandise kolekci oblíbeného umělce The Weeknd.
Nová kolekce Beautiful x Poverful oslavuje sprinterku Elaine Thompson.Oblíbené hravé symboly léta hýří zářivými barvami od chladných až po teplé odstíny. Ručně dokončované šperky ze sterlingového stříbra zachycují radost ze sluncem zalitého ráje a mořského vánku.

Šperky připomínající barevný tropický ráj vyrábějí nejzručnější řemeslníci. Používají materiály nejvyšší kvality pocházející z etickým způsobem získávaných zdrojů a po staletí osvědčené šperkařské techniky kombinované s moderní technologií.

Pandora: letní kolekce
Pandora: letní kolekce


Modrý dvojitý pletený kožený náramek Moments je všestranný a elegantní. Jeho modré odstíny připomínající cukrátka vám dodají uvolněný a neokoukaný vzhled; je zářivým základem, který můžete doplňovat přívěsky dle vlastního výběru.

Dáváte-li přednost klidným a vyrovnaným tónům, pak jsou tu klipy Modrá mozaiková lesklá elegance vybavené silikonovými ploškami, které je drží na místě. Zářivě modré a zelené barvy přívěsku Život v oceánu a visacího přívěsku Tropická hvězdice a mušle vytvářejí překvapující kombinace s řadou možností pro styling. Poselství o tom, že lenošení je zasloužené, vysílá přívěsek Letní zábava pyšnící se ručně nanášenou glazurou v zářivých barvách.

Pandora: letní kolekce
Pandora: letní kolekce

Pandora: letní kolekce
Pandora: letní kolekce


#PANDORA #doPANDORA

O společnosti Pandora
Společnost PANDORA, která je světově proslulá pro své vysoce kvalitní, ručně dokončované šperky nabízené za přijatelné ceny, se věnuje navrhování, výrobě a prodeji moderních šperků z vysoce kvalitních materiálů. PANDORA inspiruje ženy, aby přijaly svou individualitu a vyjádřily svůj osobní styl prostřednictvím romantických a ženských šperků, které zachycují nezapomenutelné okamžiky jejich života. Unikátní a propracované šperky značky PANDORA, kombinující tradiční řemeslo s moderní technologií, se prodávají ve více než 100 zemích na šesti kontinentech na přibližně 9 000 prodejních místech, včetně zhruba 2000 tzv. koncepčních obchodů. Společnost PANDORA, která byla založena v roce 1982, zaměstnává po celém světě více než 18,000 zaměstnanců, z nichž se přibližně 12,000 nachází v Gemopolis, v Thajsku, kde PANDORA své šperky vyrábí. Ústředí firmy je v dánské Kodani a je veřejně obchodovaná na kodaňské burze NASDAQ OMX. V roce 2015 byly celkové příjmy 16.7 miliard DKK (přibližně 2.2 miliard EUR). Více informací naleznete na webových stránkách
www.pandoragroup.com nebo se inspirujte na www.pandora.net.
 
Tagy: Pandora

Tagy kolekce: jaro-léto 2017


Přátelství navždy
Individualita a přirozená krása
#MySwatch
Barevné Tiffany East West Mini
Orchidej - květina léta
Blue Book 2017
Tiffany pro Save the Elephants
ALOve září všemi barvami duhy
Barvy ráje
Prstýnek podle vaší nálady nebo outfitu
Závoj diamantového světla
Nová kolekce Swatch s názvem SKIN
Tiffany & Co. uvádí novou kampaň s Lady Gaga
Léto se šperky ALO diamonds
Dokonalá harmonie
Čistý design

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.