Kolekce šperků DYRBERG/KERN pro podzim a zimu 2017
Značka Sorel představuje kolekci pro podzim/zimu 2017, kterou letos doplnila nově i kolekce velice stylových "holínek" do města i do přírody.
Vítěz VAN GRAAF Junior Talent 2017 se představil na Mercedes-Benz Prague Fashion Week.
 
 
Hudba, prolínající se dekádami a žánry, byla vždy klíčem k identitě Levi´s.
Společnost PUMA pokračuje s posouváním hranic sportovního designu.
Dámské i pánské modely klasických tvarů v inovovaném stylu. Značka COS představila modely pro podzimní sezónu 2017.
Značka X Jewellery přichází každou sezónu s novými odstíny a návrhy ozdobných dílů.
Od 11. srpna do 12. listopadu 2017 můžete v Museu Kampa v Praze navštívit unikátní výstavu legendárního návrháře obuvi Manola Blahnika nazvanou The Art of Shoes.
Výrazná kolekce podzim-zima zachycuje podstatu sebevědomé ženy, která prožívá život s energií, drzostí a vášní.
Tiffany & co. oslavuje osobitý styl v nové kampani pro podzim 2017.Oblíbené hravé symboly léta hýří zářivými barvami od chladných až po teplé odstíny. Ručně dokončované šperky ze sterlingového stříbra zachycují radost ze sluncem zalitého ráje a mořského vánku.

Šperky připomínající barevný tropický ráj vyrábějí nejzručnější řemeslníci. Používají materiály nejvyšší kvality pocházející z etickým způsobem získávaných zdrojů a po staletí osvědčené šperkařské techniky kombinované s moderní technologií.

Pandora: letní kolekce
Pandora: letní kolekce


Modrý dvojitý pletený kožený náramek Moments je všestranný a elegantní. Jeho modré odstíny připomínající cukrátka vám dodají uvolněný a neokoukaný vzhled; je zářivým základem, který můžete doplňovat přívěsky dle vlastního výběru.

Dáváte-li přednost klidným a vyrovnaným tónům, pak jsou tu klipy Modrá mozaiková lesklá elegance vybavené silikonovými ploškami, které je drží na místě. Zářivě modré a zelené barvy přívěsku Život v oceánu a visacího přívěsku Tropická hvězdice a mušle vytvářejí překvapující kombinace s řadou možností pro styling. Poselství o tom, že lenošení je zasloužené, vysílá přívěsek Letní zábava pyšnící se ručně nanášenou glazurou v zářivých barvách.

Pandora: letní kolekce
Pandora: letní kolekce

Pandora: letní kolekce
Pandora: letní kolekce


#PANDORA #doPANDORA

O společnosti Pandora
Společnost PANDORA, která je světově proslulá pro své vysoce kvalitní, ručně dokončované šperky nabízené za přijatelné ceny, se věnuje navrhování, výrobě a prodeji moderních šperků z vysoce kvalitních materiálů. PANDORA inspiruje ženy, aby přijaly svou individualitu a vyjádřily svůj osobní styl prostřednictvím romantických a ženských šperků, které zachycují nezapomenutelné okamžiky jejich života. Unikátní a propracované šperky značky PANDORA, kombinující tradiční řemeslo s moderní technologií, se prodávají ve více než 100 zemích na šesti kontinentech na přibližně 9 000 prodejních místech, včetně zhruba 2000 tzv. koncepčních obchodů. Společnost PANDORA, která byla založena v roce 1982, zaměstnává po celém světě více než 18,000 zaměstnanců, z nichž se přibližně 12,000 nachází v Gemopolis, v Thajsku, kde PANDORA své šperky vyrábí. Ústředí firmy je v dánské Kodani a je veřejně obchodovaná na kodaňské burze NASDAQ OMX. V roce 2015 byly celkové příjmy 16.7 miliard DKK (přibližně 2.2 miliard EUR). Více informací naleznete na webových stránkách
www.pandoragroup.com nebo se inspirujte na www.pandora.net.
 
Tagy: Pandora

Tagy kolekce: jaro-léto 2017


Svět kouzel
Tajemství oceánů
Inspirace světem hudby a rytmu
Polynéský nápoj ve šperku
Do hlubin
Čas dopřát si radost
Září s odstíny modré
Nové odstíny X Jewellery
Přátelství navždy
Individualita a přirozená krása
#MySwatch
Barevné Tiffany East West Mini
Orchidej - květina léta
Blue Book 2017
Tiffany pro Save the Elephants
ALOve září všemi barvami duhy

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.