Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
 
 
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.
Výstava na téma Vášeň v The Chemistry Gallery představí 48 děl současných umělců vytvořených speciálně pro tuto příležitost.
Nová lyžařská kolekce značky SPORTALM z rakouského Kitzbühelu.
Unikátní materiál a české obuvnické řemeslo s tradicí si získává i mezinárodní trh.
Kolekce šperků DYRBERG/KERN pro podzim a zimu 2017
Vítěz VAN GRAAF Junior Talent 2017 se představil na Mercedes-Benz Prague Fashion Week.Oblíbené hravé symboly léta hýří zářivými barvami od chladných až po teplé odstíny. Ručně dokončované šperky ze sterlingového stříbra zachycují radost ze sluncem zalitého ráje a mořského vánku.

Šperky připomínající barevný tropický ráj vyrábějí nejzručnější řemeslníci. Používají materiály nejvyšší kvality pocházející z etickým způsobem získávaných zdrojů a po staletí osvědčené šperkařské techniky kombinované s moderní technologií.

Pandora: letní kolekce
Pandora: letní kolekce


Modrý dvojitý pletený kožený náramek Moments je všestranný a elegantní. Jeho modré odstíny připomínající cukrátka vám dodají uvolněný a neokoukaný vzhled; je zářivým základem, který můžete doplňovat přívěsky dle vlastního výběru.

Dáváte-li přednost klidným a vyrovnaným tónům, pak jsou tu klipy Modrá mozaiková lesklá elegance vybavené silikonovými ploškami, které je drží na místě. Zářivě modré a zelené barvy přívěsku Život v oceánu a visacího přívěsku Tropická hvězdice a mušle vytvářejí překvapující kombinace s řadou možností pro styling. Poselství o tom, že lenošení je zasloužené, vysílá přívěsek Letní zábava pyšnící se ručně nanášenou glazurou v zářivých barvách.

Pandora: letní kolekce
Pandora: letní kolekce

Pandora: letní kolekce
Pandora: letní kolekce


#PANDORA #doPANDORA

O společnosti Pandora
Společnost PANDORA, která je světově proslulá pro své vysoce kvalitní, ručně dokončované šperky nabízené za přijatelné ceny, se věnuje navrhování, výrobě a prodeji moderních šperků z vysoce kvalitních materiálů. PANDORA inspiruje ženy, aby přijaly svou individualitu a vyjádřily svůj osobní styl prostřednictvím romantických a ženských šperků, které zachycují nezapomenutelné okamžiky jejich života. Unikátní a propracované šperky značky PANDORA, kombinující tradiční řemeslo s moderní technologií, se prodávají ve více než 100 zemích na šesti kontinentech na přibližně 9 000 prodejních místech, včetně zhruba 2000 tzv. koncepčních obchodů. Společnost PANDORA, která byla založena v roce 1982, zaměstnává po celém světě více než 18,000 zaměstnanců, z nichž se přibližně 12,000 nachází v Gemopolis, v Thajsku, kde PANDORA své šperky vyrábí. Ústředí firmy je v dánské Kodani a je veřejně obchodovaná na kodaňské burze NASDAQ OMX. V roce 2015 byly celkové příjmy 16.7 miliard DKK (přibližně 2.2 miliard EUR). Více informací naleznete na webových stránkách
www.pandoragroup.com nebo se inspirujte na www.pandora.net.
 
Tagy: Pandora

Tagy kolekce: jaro-léto 2017


Pocta skutečným hrdinkám
Šperky, které promlouvají
Dokonalost nikdy nevyjde z módy
Barvy zahrady Majorelle
Diamantové poselství lásky
Slova od srdce
Krása hvězd
Náhrdelníky se stylem velkoměsta
Radost v modré krabičce
Dárek (nejen) pro milovníky baletu
Kapky s kameny narození - listopad
Kaleidoskop barev
Vesmírné symboly i (ne)obyčejná slova
Nevšední design a příjemné ceny
Poklady země
Svět kouzel

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.