Od 11. srpna do 12. listopadu 2017 můžete v Museu Kampa v Praze navštívit unikátní výstavu legendárního návrháře obuvi Manola Blahnika nazvanou The Art of Shoes.
Výrazná kolekce podzim-zima zachycuje podstatu sebevědomé ženy, která prožívá život s energií, drzostí a vášní.
Tiffany & co. oslavuje osobitý styl v nové kampani pro podzim 2017.
 
 
Italská luxusní módní značka Brunello Cucinelli v srpnu otevírá svůj první monobrandový butik v Pařížské ulici v Praze. Na úvod nabídne dámskou a pánskou kolekci podzim-zima 2017.
Tiffany & Co. představuje kolekci Blue Book 2017: Umění divočiny.
Manolo Blahnik společně s Preciosou představil jedinečný pár ručně vyrobených bot, které vznikly u příležitosti blížící se výstavy The Art of Shoes v Praze.
Proslulá módní značka Dolce & Gabbana představuje kolekci podzim/zima 2017-2018, které odráží hlavní principy značky, postavené na tradici a eleganci.
Svršek obuvi je z různých materiálů, od přírodních po syntetické. Satén pro svůj vysoký lesk návrháři využívají na večerní sandálky a lodičky. Objevuje se ale i na módní sportovní obuvi.
Footshop jako jediný v srdci Evropy přináší merchandise kolekci oblíbeného umělce The Weeknd.
Nová kolekce Beautiful x Poverful oslavuje sprinterku Elaine Thompson.Spojení umění s oblečením a podporou skateové komunity. Footshop ve své nové kolaboraci zvládá propojit všechny 3 elementy. A dělá to ve stylu sobě vlastním. Nová kolekce NO LOVE ALL HATE vychází z obrazů slovenského malíře působícího v Praze, Martina Lukáče, který k vyjádření svých pocitů používá abstrakci. Z plátna se dostala jeho inspirace na oblečení mladého brandu UKNOW.

Footshop x UKNOW x M.L
Footshop x UKNOW x M.L


"Ve Footshopu jsme rádi, když budujeme komunitu, podporujeme talenty. Sami chceme, aby jejich energie byla příkladem pro jiné kreativce a dávala jim sílu jít dál. Proto jsme se tentokrát rozhodli oslovit slovenského malíře Martina Lukáče, který krom jiného spolupracuje s designérským brandem LAFORMELA. Díky skateboardové značce UKNOW jsme tak z oblečení mohli udělat umělecká díla. Někomu se to může zdát jako netradiční kombinace. My však věříme, že propojování, spolupráce a výměna informací nejenom v rámci komunity je cestou, kterou může jít společnost kupředu." přestavuje kolekci brand manažer Footshop Daniel Chomistek.

Každý kus z kolekce obsahující tričko, kalhotky, bundu, ponožky, mikiny a kšiltovku můžete vnímat jako součást umění nebo také skateové kultury. Je to jenom na vás.

Footshop x UKNOW x M.L
Footshop x UKNOW x M.L

Footshop x UKNOW x M.L
Footshop x UKNOW x M.L


Kolekce online


Footshop
Inovativní sneaker store začal jako praktická část bakalářské práce Petra Hajdučka. Za 6 let od spuštění projektu má Footshop dvě kamenné prodejny v Praze a v Bratislavě a klientelu po celém světě. Footshop má jako jediný přístup k exkluzivním kolekcím značky adidas, jako jsou Yeezy nebo Y-3.

Martin Lukáč
Slovenský malíř působící v Praze. Nositel českého ocenění "Ceny kritiky za mladou malbu". Své obrazy prezentuje rovněž v Londýně, Praze nebo Amsterdamu. Kolaborace NO LOVE ALL HATE nese název kolekce jeho stejnojmenných obrazů.
lukacmartin.com

UKNOW
Slovenská skateová značka, která reflektuje atmosféru společnosti a snaží se prostřednictvím oblečení vyjadřovat hlubší názor.
uknowskateboards.com
 
Tagy: Footshop

Tagy kolekce: extravagance | jaro-léto 2017


Čím dál lehčí a jemnější
Blahnikovy Hangisi z křišťálů Preciosa a české krajky
Podzimní elegance
Levi´s Proti stigmatu
Energie, drzost a vášeň v kolekci Karen Millen
Doslova a do písmene předělané
Sportovní kousky
Pro městské i outdoorové cestovatele
Stylový podzim
Symbol neformálního luxusu
Brunello Cucinelli v Praze
Tělové tóny pro každého
Buďte sví a originální
Weeknd a Footshop
Čas na party
Letní outfity do kanceláře

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.