Od 11. srpna do 12. listopadu 2017 můžete v Museu Kampa v Praze navštívit unikátní výstavu legendárního návrháře obuvi Manola Blahnika nazvanou The Art of Shoes.
Výrazná kolekce podzim-zima zachycuje podstatu sebevědomé ženy, která prožívá život s energií, drzostí a vášní.
Tiffany & co. oslavuje osobitý styl v nové kampani pro podzim 2017.
 
 
Italská luxusní módní značka Brunello Cucinelli v srpnu otevírá svůj první monobrandový butik v Pařížské ulici v Praze. Na úvod nabídne dámskou a pánskou kolekci podzim-zima 2017.
Tiffany & Co. představuje kolekci Blue Book 2017: Umění divočiny.
Manolo Blahnik společně s Preciosou představil jedinečný pár ručně vyrobených bot, které vznikly u příležitosti blížící se výstavy The Art of Shoes v Praze.
Proslulá módní značka Dolce & Gabbana představuje kolekci podzim/zima 2017-2018, které odráží hlavní principy značky, postavené na tradici a eleganci.
Svršek obuvi je z různých materiálů, od přírodních po syntetické. Satén pro svůj vysoký lesk návrháři využívají na večerní sandálky a lodičky. Objevuje se ale i na módní sportovní obuvi.
Footshop jako jediný v srdci Evropy přináší merchandise kolekci oblíbeného umělce The Weeknd.
Nová kolekce Beautiful x Poverful oslavuje sprinterku Elaine Thompson.Ozdobte své ruce koktejlovými prsteny s drahokamy, diamanty a perletí, na zápěstí vrstvěte náramky s duhovými šňůrkami anebo na svých prstech nechte zazářit geometrické fashion prsteny ve všech barvách zlata.

Česká klenotnická značka s téměř dvouletou historií připravila novou kolekci šperků ALOve, v níž nabízí několik nových tematických řad.

Jemné náramky ve všech barvách zlata doplňují pestrobarevné šňůrky v barvách tyrkysové, růžové, zelené, fialové, červené nebo oranžové a vrství se podle posledních světových módních trendů.

Tip: Původ červených šňůrek nošených na zápěstí vychází z Kabaly. Náramek s červenou šňůrkou nositele chrání před negativní energií, závistí, zlými pohledy a uhranutím? A i kdyby se Kabala mýlila, je to krásný a stylový doplněk.

Nové kolekce šperků ALOve
Nové kolekce šperků ALOve


Čisté geometrické tvary prstenů ve všech barvách zlata jsou hustě posety bílými diamanty, lásku oslavují náhrdelníky se srdíčky a nápisy love.

Nové kolekce šperků ALOve
Nové kolekce šperků ALOve


Koktejlové prsteny a náušnice zdobí nejen diamanty, ale také perleť a barevné drahokamy v něžných pastelových barvách.

Nové kolekce šperků ALOve
Nové kolekce šperků ALOve


Dětská kolekce nabízí náušnice, náramky a přívěsky ve tvarech zvířátek ze zlata anebo i ze santalového dřeva.

Nové kolekce šperků ALOve
Nové kolekce šperků ALOveŠperky ALOve jsou vyráběny ručně v pražském ateliéru ALO diamonds s více než dvacetiletou tradicí. Pořídit je lze již od 5 000 korun a s jejich výběrem vám ochotně pomůže odborně vyškolený personál. Butiky ALOve jsou v České republice v Praze - v pasáži Myslbek, OC Nový Smíchov, Centru Černý most a v Hradci Králové v Auparku.

Interiér butiků navrhovali čeští a slovenští architekti a je zařízen nábytkem i doplňky od českých a slovenských výrobců. Jádro nabídky tvoří diamantové šperky s jemným, elegantním, jednoduchým a zajímavým designem. Určeny jsou pro mladé nejen tělem, ale i duší, a proto je celý butik zařízen v módním retrostylu. Také oblečení odborných asistentů je přizpůsobeno tomuto stylu a pochází z dílen české značky Lazy Eye.

www.alove.cz

Nové kolekce šperků ALOve
Nové kolekce šperků ALOve
 
Tagy: ALO diamonds

Tagy kolekce: jaro-léto 2017


Přátelství navždy
Individualita a přirozená krása
#MySwatch
Barevné Tiffany East West Mini
Orchidej - květina léta
Blue Book 2017
Tiffany pro Save the Elephants
ALOve září všemi barvami duhy
Barvy ráje
Prstýnek podle vaší nálady nebo outfitu
Závoj diamantového světla
Nová kolekce Swatch s názvem SKIN
Tiffany & Co. uvádí novou kampaň s Lady Gaga
Léto se šperky ALO diamonds
Dokonalá harmonie
Čistý design

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.