Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Ozdobte své ruce koktejlovými prsteny s drahokamy, diamanty a perletí, na zápěstí vrstvěte náramky s duhovými šňůrkami anebo na svých prstech nechte zazářit geometrické fashion prsteny ve všech barvách zlata.

Česká klenotnická značka s téměř dvouletou historií připravila novou kolekci šperků ALOve, v níž nabízí několik nových tematických řad.

Jemné náramky ve všech barvách zlata doplňují pestrobarevné šňůrky v barvách tyrkysové, růžové, zelené, fialové, červené nebo oranžové a vrství se podle posledních světových módních trendů.

Tip: Původ červených šňůrek nošených na zápěstí vychází z Kabaly. Náramek s červenou šňůrkou nositele chrání před negativní energií, závistí, zlými pohledy a uhranutím? A i kdyby se Kabala mýlila, je to krásný a stylový doplněk.

Nové kolekce šperků ALOve
Nové kolekce šperků ALOve


Čisté geometrické tvary prstenů ve všech barvách zlata jsou hustě posety bílými diamanty, lásku oslavují náhrdelníky se srdíčky a nápisy love.

Nové kolekce šperků ALOve
Nové kolekce šperků ALOve


Koktejlové prsteny a náušnice zdobí nejen diamanty, ale také perleť a barevné drahokamy v něžných pastelových barvách.

Nové kolekce šperků ALOve
Nové kolekce šperků ALOve


Dětská kolekce nabízí náušnice, náramky a přívěsky ve tvarech zvířátek ze zlata anebo i ze santalového dřeva.

Nové kolekce šperků ALOve
Nové kolekce šperků ALOveŠperky ALOve jsou vyráběny ručně v pražském ateliéru ALO diamonds s více než dvacetiletou tradicí. Pořídit je lze již od 5 000 korun a s jejich výběrem vám ochotně pomůže odborně vyškolený personál. Butiky ALOve jsou v České republice v Praze - v pasáži Myslbek, OC Nový Smíchov, Centru Černý most a v Hradci Králové v Auparku.

Interiér butiků navrhovali čeští a slovenští architekti a je zařízen nábytkem i doplňky od českých a slovenských výrobců. Jádro nabídky tvoří diamantové šperky s jemným, elegantním, jednoduchým a zajímavým designem. Určeny jsou pro mladé nejen tělem, ale i duší, a proto je celý butik zařízen v módním retrostylu. Také oblečení odborných asistentů je přizpůsobeno tomuto stylu a pochází z dílen české značky Lazy Eye.

www.alove.cz

Nové kolekce šperků ALOve
Nové kolekce šperků ALOve
 
Tagy: ALO diamonds | ALOve

Tagy kolekce: jaro-léto 2017


Ó takový jako ty
Diamanty od ALOve pomáhají dětem
Šperky pro naše nejmenší
Pandora nám rozkvetla do krásy
Pro vaši lásku. Na věky věků
Láska pro všechny, koho máte rádi
Výrazné náušnice
The Last Supper
Už máte své Téčko?
Svěží, lehké a magické
Tik tak tik tak
Minulost se spojila se současností
České klenotnictví ALO diamonds kupuje rodinné šperkařství HALADA
Papírové květy
Váš styl je vaším podpisem
ALOve Glamour

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.