Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Neil J. Rodgers je britský stylista a návrhář obuvi se základnou v Los Angeles. Jeho kreativní modely jsou jak pro milovníky červeného koberce, tak pro společenské události. Elegantní křivky a jemné barvy ocení každá žena a dokonale sladí váš outfit.

Pro letošní letní kolekci se nechal inspirovat úchvatnou přírodou během své dovolené na Havaji. Květinami, stromy, ptáky a krajinou. Krásou přírody. Obuv je navržena, aby lichotila ženám. Siluety prodlužují nohy a pásky kolem kotníku jsou jemné, aby netlačily a zároveň nenarušovaly celkový vzhled.

Kolekce jaro-léto 2017, NEIL J. RODGERS
Kolekce jaro-léto 2017, NEIL J. RODGERS

Kolekce jaro-léto 2017, NEIL J. RODGERS
Kolekce jaro-léto 2017, NEIL J. RODGERS

Kolekce jaro-léto 2017, NEIL J. RODGERS
Kolekce jaro-léto 2017, NEIL J. RODGERSDíky své práci předního stylisty dokonale rozumí sladění každého detailu. Dává přednost novým a čistým liniím, luxusním materiálům, zaměřuje se na tóny barev a různé textury materiálů. Moderní, přitom elegantní módu, která definuje dokonalý look.

Kolekce jaro-léto 2017, NEIL J. RODGERS
Kolekce jaro-léto 2017, NEIL J. RODGERSNeil J. Rodgers
Během patnácti let, co pracoval jako stylista v Londýně, New Yorku a LA, spolupracoval se světovou špičkou v oblasti módy a modelingu, včetně Beyoncé, Giselle Bündchen a mnoho dalšími. Neil studoval na britské Saint Martin's School of Art, která se stala základem dalšího studia designu obuvi. Přesunul se do Milána na prestižní univerzitu ARSUTORIA, kde se více zaměřil na design a výrobu luxusní obuvi.

zdroj:
neiljrodgers.com
 
Tagy kolekce: jaro-léto 2017 | Na ples


Inspirace světem hudby a rytmu
Pohádkové krystaly
Klasické tvary
Nové odstíny X Jewellery
Výstava zahájena
Blahnikovy Hangisi z křišťálů Preciosa a české krajky
Charitativní gala večeře Manolo Blahnika
Pop-artový kousek
#MySwatch
Sportovní kousky
Rihanna & Manolo
Tělové tóny pro každého
Natural Beauty
Saténová inspirace
ALOve září všemi barvami duhy
Krystaly od Preciosy na botách Manolo Blahnika

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.