Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Léto je oslavou barev a svěžích vůní, a proto se k nám od mnoha našich značek dostává spoustu krásných produktů inspirovaných voňavými květinami a šťavnatým ovocem. Speciální edice dorazila také z prosluněného Portugalska, kde autentická značka Castelbel vyrábí již 18 let své luxusní produkty prosycené zdejší bohatou krajinou a kulturní tradicí.

Kolekce Fruits & Flowers ztělesňuje bezstarostnost klasického letního dne - je zdobena veselými barvami a skrývá v sobě neodolatelné vůně meruněk a zeleného čaje, švestkového květu či tropického citrónu s neroli. Hydratující tuhá mýdla přinesou vašemu tělu i mysli energickou vzpruhu, kterou po náročném dni tolik potřebuje, přičemž svým hravým designem vnesou do každé koupelny bezstarostnou pohodu. Vonné svíčky v romantických plechových dózičkách s dobou hoření až 50 hodin jsou nejen úžasným doplňkem, ale také dobrým pomocníkem k navození pravé letní atmosféry.

1. Tuhé mýdlo, Citrón a neroli - 150g, 2. Vonná svíčka v plechové dóze, Švestkový květ - 250g, 3. Tuhé mýdlo, Meruňka a zelený čaj - 150g, Demdaco
1. Tuhé mýdlo, Citrón a neroli - 150g, 2. Vonná svíčka v plechové dóze, Švestkový květ - 250g, 3. Tuhé mýdlo, Meruňka a zelený čaj - 150g, Demdaco


Svěží letní vánek přinesl inspiraci také do starších kolekcí Ruby Red, Rosé Blush, Black Edition, Gold & Blue a Butterfly, které vybavil novými vonnými difuzéry, toaletními vodami, praktickými cestovními sadami a dalšími kosmetickými vychytávkami, díky kterým si kousek Portugalska užijete i v pohodlí svého domova.

4. Tuhé mýdlo v dřevěné krabičce, Ruby Red - 150g, 5. Dámská Cestovní sada, Rosé Blush, 6. Dámská toaletní voda EDT, Gold & Blue - 100ml, Demdaco
4. Tuhé mýdlo v dřevěné krabičce, Ruby Red - 150g, 5. Dámská Cestovní sada, Rosé Blush, 6. Dámská toaletní voda EDT, Gold & Blue - 100ml, Demdaco


Více informací a spoustu dalších produktů najdete na www.demdaco.cz.
 
Tagy: Domdeco

Tagy kolekce: jaro-léto 2017


Zklidněte svoji mysl a načerpejte energii
To nejlepší pro naši krásu
Bezpečné opalování je stále důležitějším faktorem
Přírodní síly z dalekého severu
Síla květin se přeměnila do dokonalé vůně
Zamilujte se do romantiky
V jednoduchosti je krása
FAnn Beauty Atelier
Prodýchejte se ke zdraví
Nová éra vůní od DSQUARED2
Tím správným směrem
Vůně Anglie
Anglický luxus do vaší koupelny
Make me HAPPY
Flakon jako drahokam
Vůně třpytivých paprsků

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.