Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Tiffany & Co. a Porter Magazine uspořádaly velkolepý event na podporu organizace Save the Elephants, jejíž ambasadorkou je supermodelka Doutzen Kroes.

Doutzen Kroes, Tiffany & Co. a Porter Magazine pro Save the Elephants
Doutzen Kroes, Tiffany & Co. a Porter Magazine pro Save the Elephants


Akce se konala v The Orangery Kensington Palace v Londýně a zúčastnilo se jí mnoho hvězdných tváří. Podpořit světovou iniciativu na záchranu slonů přišly například Naomi Campbell, Cara Delevingne, Natalia Vodianova, Arizona Muse, Ruth Wilson, Sophie Dahl, Anna Friel, nebo slavní módní návrháři Alice Temperley, Peter Dundas, Roksanda Illincic a Emilia Wickstead. Slavné krásky zdobily šperky od Tiffanyho a Doutzen Kroes měla na sobě unikátní brož ve tvaru slona, která je jediná na světě, a bude v prodeji ve vlajkovém obchodě Tiffany & Co. v New Yorku.

Tiffany & Co. a Porter Magazine pro Save the Elephants
Tiffany & Co. a Porter Magazine pro Save the Elephants


Spolu s Doutzen Kroes uvítala hosty šéfredaktorka časopisu PORTER Lucy Yeomans, a představily globální kampaň ve spolupráci se značkou Tiffany, která na podporu iniciativy na podzim uvede speciální kolekci Tiffany Save the Wild Collection. Kolekce přívěsků a broží ve tvaru slona, jejíž stoprocentní výtěžek bude věnován fondu Elephant Crisis Fund, bude exkluzivně v předprodeji na Net-A-Porter.com, a v obchodech Tiffany bude celá kolekce v prodeji od září 2017.

Brož Tiffany & Co. pro Save the Elephants
Brož Tiffany & Co. pro Save the Elephants


Společnost Tiffany & Co. přes svoji nadaci dlouhodobě podporuje světové iniciativy na záchranu životního prostředí a oceánů, a v loňském roce se podílela na uvedení globální kampaně proti zabíjení slonů kvůli slonovině #KNOTONMYPLANET, do které se na sociálních sítích zapojily nejslavnější osobnosti za světa módy a médií.

Doutzen Kroes, Tiffany & Co. a Porter Magazine pro Save the Elephants
Doutzen Kroes, Tiffany & Co. a Porter Magazine pro Save the Elephants

 
Tagy: Tiffany & Co.

Tagy kolekce: podzim-zima 2017


Ó takový jako ty
Diamanty od ALOve pomáhají dětem
Šperky pro naše nejmenší
Pandora nám rozkvetla do krásy
Pro vaši lásku. Na věky věků
Láska pro všechny, koho máte rádi
Výrazné náušnice
The Last Supper
Už máte své Téčko?
Svěží, lehké a magické
Tik tak tik tak
Minulost se spojila se současností
České klenotnictví ALO diamonds kupuje rodinné šperkařství HALADA
Papírové květy
Váš styl je vaším podpisem
ALOve Glamour

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.