Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Moře je zaručeně tím nejtypičtějším letním symbolem. Pokud si i vy chcete ve svém domově udržet prázdninovou atmosféru po celý rok, rozhodně vsaďte na nestárnoucí přímořskou tématiku zahrnující okouzlující pohledy na třpytivé vlny či písečné pláže plné mušlí a lastur. To vše naleznete v řadách našich bytových doplňků, které jsou nejen krásné na pohled, ale také zaručeně praktické.

1. Pimpernel, sada 4 ks prostírání, Pobřeží - velké 31 x 31 cm/malé 10,5 x 10,5 cm, 2. Pimpernel, sada 6 ks malého prostírání, Přímořské pobřeží - 10,5 x 10,5 cm, 3. Pimpernel, sada 4 ks velkého prostírání, Vzpomínky na léto - 40 x 30 cm
1. Pimpernel, sada 4 ks prostírání, Pobřeží - velké 31 x 31 cm/malé 10,5 x 10,5 cm, 2. Pimpernel, sada 6 ks malého prostírání, Přímořské pobřeží - 10,5 x 10,5 cm, 3. Pimpernel, sada 4 ks velkého prostírání, Vzpomínky na léto - 40 x 30 cm


Dopřejte si vydatnou snídani nebo lehký letní oběd jako na slunečném pobřeží! Doprovod vám budou dělat krásná prostírání Pimpernel s nejrůznějšími motivy moře v abstraktním i realistickém podání. A abyste svůj domov lehce naladili na absolutní vlnu pohody, provoňte jej jednou z úchvatných vonných svíček nebo difuzérů od značek Village Candle, Colony, DW Home nebo Compagnie de Provence, které vám přímořský vánek přinesou přímo až pod nos.

4. Village Candle, vonná svíčka ve skle, Procházka po pláži - 18oz, 5. Compagnie de Provence, vonný difuzér, Moře - 200 ml, 7. DW Home, vonná svíčka ve skle, Osvěžující vánek - 15oz
4. Village Candle, vonná svíčka ve skle, Procházka po pláži - 18oz, 5. Compagnie de Provence, vonný difuzér, Moře - 200 ml, 7. DW Home, vonná svíčka ve skle, Osvěžující vánek - 15ozwww.demdaco.cz
 
Tagy: Domdeco
Pro sladké sny a dobrou noc
To nejlepší pro naši krásu
Léto se nezadržitelně blíží
Máj je lásky čas a také čas růžových vín
Řekněte své "ano" stylově
Bezpečné opalování je stále důležitějším faktorem
Nekonečné léto
Šperky pro naše nejmenší
Šumivé osvěžení nejen pro letní večer
Přírodní síly z dalekého severu
Unikátní projekt PLEŠOUNI
Perfektní jarní kousky pro osvěžení šatníku
Gang postaviček z kultovního komiksu Peanuts si hrají u Levi´s
Praha jako první oslaví 20. výročí Matrixu
Nový design a budoucnost běhu s adidas Ultraboost 19
Jarní modely trochu ikonické, a také ironické

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.