Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Značka Swatch oznamuje uvedení své dlouho očekávané podzimní kolekce 2017, ve které v duchu své tradice kombinuje kosmopolitní styl s precizním švýcarským hodinářstvím. Tři designové podkolekce spojují příběhy přírody, barev a půvabu do eklektického výběru moderních hodinek.

Městské zahradničení, kultura vlastních výrobků a skutečného vaření - v dnešním digitálním světě jsme ještě nezaznamenali silnější trend návratu k přírodě. V kolekci Countryside je toto volání po přirozené jednoduchosti vyjádřeno motivy ze světa květin, zvířat a venkovských kuchyní.

Pistillo, Countryside, SWATCH
Pistillo, Countryside, SWATCH


Kolekce Time to Swatch jde rovnou k věci, zažehává jiskru radosti, přináší zpět podceňovanou jednoduchou eleganci a pomrkává na světově proslulé klasiky Swatch.

Hello Pretty, Time to Swatch, SWATCH
Hello Pretty, Time to Swatch, SWATCH


Velehory, luxusní čokoláda, vynikající sýry, vysoce precizní hodinářství: vítejte ve Švýcarsku! Kolekce Swissness vizuálně vysvětluje, co je Švýcarská konfederace ve skutečnosti zač.

Yodle, Swissness, SWATCH
Yodle, Swissness, SWATCH


#MySwatch

Hodinky postupně přicházejí do obchodů. Najděte si svého prodejce.

Podzimní kolekce SWATCH 2017
Podzimní kolekce SWATCH 2017
 
Tagy: Swatch

Tagy kolekce: extravagance | podzim-zima 2017


Ó takový jako ty
Diamanty od ALOve pomáhají dětem
Šperky pro naše nejmenší
Pandora nám rozkvetla do krásy
Pro vaši lásku. Na věky věků
Láska pro všechny, koho máte rádi
Výrazné náušnice
The Last Supper
Už máte své Téčko?
Svěží, lehké a magické
Tik tak tik tak
Minulost se spojila se současností
České klenotnictví ALO diamonds kupuje rodinné šperkařství HALADA
Papírové květy
Váš styl je vaším podpisem
ALOve Glamour

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.