Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Prosecco, lahodné šumivé víno vyniká svou aromatickou a svěží chutí. Domov má ve slunné Itálii a neodmyslitelně patří k létu. Vychutnáte si ho jako osvěžující aperitiv nebo jako součást koktejlu.

Marks & Spencer pro své zákazníky vybral prosecco z regionu Veneto, kde jsou hrozny tradičně pěstovány mezi krásnými kopci Valdobbiadene v mírném a suchém středomořském klimatu v blízkosti moře. Na svém rodinném sídle je zde pěstuje Loris Bonotto, který z nich dokáže vytvořit suchý, ovocný a moderní sekt. Jeho prosecco je aromatické a osvěžující, s lehkou příchutí citrusů, hrušek, jablek a nádechem květin.

Bublinkové osvěžení, foto: Marks & Spencer
Bublinkové osvěžení, foto: Marks & Spencer


Prosecco M&S pochází z oblasti Valdobbiadene, ze severoitalského kraje Treviso. Milovníci vína zajisté znají označení Denominazione di Origine Controllata (DOC), které zaručuje tu nejlepší kvalitu, původ a odrůdovou čistotu tohoto lahodného sektu.

Nápad na koktejl
Prosecco M&S si vychutnáte především jako osvěžující aperitiv. V horkých letních dnech však neodmyslitelně patří i do míchaných koktejlů.

Strawberry Hugo
2 díly M&S prosecco
1 díl M&S bezinková limonáda
jahody, máta, led

Strawberry Hugo, Marks & Spencer
Strawberry Hugo, Marks & Spencer


Prosecco Aperitivo
2 díly M&S prosecco
1 díl M&S aperitivo likér
pomeranč, led

Prosecco Aperitivo, Marks & Spencer
Prosecco Aperitivo, Marks & Spencer


Více receptů najdete zde.

Doporučujeme servírovat chlazené jako aperitiv, k lehkým předkrmům či k rybám, drůbeži a především k letním salátovým pochoutkám. S proseccem z M&S objevíte nový svět chutí a příjemně vás osvěží na každé letní party.

Prosecco DOC
objem: 750ml
odrůdové složení: 100% Glera
typ vína: suché
269 Kč
akční nabídka: 2 lahve s 20% slevou

Objevte svět potravin M&S na
www.marksandspencerfood.cz

Bublinkové osvěžení, ilustrační foto: Marks & Spencer
Bublinkové osvěžení, ilustrační foto: Marks & Spencer
 
Tagy: Marks & Spencer

Tagy kolekce: jaro-léto 2017


V suchu a teple v jakémkoliv počasí
Pandora nám rozkvetla do krásy
Nový design a budoucnost běhu s adidas Ultraboost 19
FAnn Beauty Atelier
Prodýchejte se ke zdraví
A Decade of Love
Podpora při jakémkoliv tréninku
Podzim v měkkém
Odpočívejte a zůstaňte v teple
Vůně Anglie
Kapitola A Rendez-vous
V suchu a teple od hlavy k patě
Anglický luxus do vaší koupelny
Make me HAPPY
Karl Lagerfeld X Puma
Vůně třpytivých paprsků

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.