Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Louis Vuitton uvádí novou řadu malých kožených doplňků a obuvi se známým punkovým leopardím vzorem, který vytvořil umělec Stephen Sprouse, a to hned v několika nových barvách.

Historie tohoto kultovního vzoru
Stephen Sprouse (1953 - 2004), známá postava pop rockového a punkového hnutí 80.let, patřil mezi nejvlivnější umělce a módní návrháře své doby. Pohyboval se ve stejných kruzích jako Andy Warhol, s nímž ho pojilo přátelství a obdiv. Sprouse si vytvořil avantgardní styl, který spojil umění, hudbu a módu.V roce 2001 umělecký ředitel Louis Vuitton Marc Jacobs vyzval Sprouseho, aby reinterpretoval klasické motivy značky pro její přehlídku jaro/léto. Umělec se vůbec nezalekl klasického statusu vzoru Monogram, kterému dal punc graffiti. Takto inovovaný vzor se objevil na mnoha slavných modelech značky - kabelce Speedy, tašce Keepall, na krabici na klobouky atd.Sprouse vytvořil pro Louis Vuitton také známý vzor Leopard a Marc Jacobs mu přehlídkou podzim/zima 2006 - 07 složil hold tím, že předtím nikdy nevyužitý leopardí vzor použil na šaty, halenky, šály a kabelky. Leopard si rychle získal obrovskou popularitu a kultovní status, který si drží dodnes.Nová modelová řady bude v prodeji od února 2011.


 
Tagy: Louis Vuitton

Tagy kolekce: jaro-léto 2011


Udělejte si radost novou kabelkou
Hitem letošního roku jsou síťovky
Nesmrtelné klasiky i letošní hit - ledvinky
Výlet do jiné galaxie
Staňte se na pár hodin designérkou a sestavte si vlastníma rukama koženou kabelku
Radost darovat
Dokonalý doplněk každého outfitu
Všechny barvy zimy
Ručně malované Sicily Bag v Praze
Celoroční nezbytnosti
Nostalgické vzpomínky
Furla: made in Italy
Do letního města
Ferragamo představuje Studio Bag
Dokonalé doplňky
Rebelující multibags

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.