Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Britská značka Somerset Toiletry přichází se dvěma kosmetickými novinkami, jejichž designové balení utvoří skvělý doplněk do domácnosti, zatímco mile potěší i vaši peněženku. Opojné vůně přinesou vašemu tělu i mysli blahodárný pocit uvolnění, díky čemuž vytvoří z večerního koupelového rituálu tu nejpříjemnější část dne.

Roztomilé balení "instantního odpočinku" obsahuje 5 šumivých koulí. Po vložení jedné z nich do připravené koupele jednoduše vyčkejte pár vteřin a zázrak je na světě. Aromatická kulička s vůní máty, pomela či bezového květu prošumí horkou lázeň, provzdušní ji a zjemní. Pak už jen stačí ponořit se do voňavého nebe plného omamného aroma, v němž se všechny starosti rozplynou jako nadýchaný obláček pěny.

Somerset Toiletry, šumivé koule do koupele, Demdaco
Somerset Toiletry, šumivé koule do koupele, Demdaco


Vraťte se zpátky v čase. Retro kolekce pánských mýdel kombinující delikátní vůni citrusů a koření spolehlivě probudí vaše smysly k životu. Bambucké máslo naopak uklidní namáhanou mužskou pleť i pokožku celého těla a zachová její svěží vzhled. Povedený retro design a stylové dobové fotografie na obalech mýdel z řady "For the man who..." zajistí úspěch i jako luxusní dárek.

Somerset Toiletry: luxusní pánská mýdla - For the man who..., Demdaco
Somerset Toiletry: luxusní pánská mýdla - For the man who..., Demdaco


Více informací najdete na www.demdaco.cz.
 
Tagy: Domdeco
Zklidněte svoji mysl a načerpejte energii
To nejlepší pro naši krásu
Bezpečné opalování je stále důležitějším faktorem
Přírodní síly z dalekého severu
Síla květin se přeměnila do dokonalé vůně
Zamilujte se do romantiky
V jednoduchosti je krása
FAnn Beauty Atelier
Prodýchejte se ke zdraví
Nová éra vůní od DSQUARED2
Tím správným směrem
Vůně Anglie
Anglický luxus do vaší koupelny
Make me HAPPY
Flakon jako drahokam
Vůně třpytivých paprsků

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.