Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Značka Village Candle je jednou z našich nejoblíbenějších, a to nejen, že nám přináší řadu krásných přírodních vůní. Pyšní se také příjemným jednoduchým vzhledem a pokrokovou technologií dvojího knotu, díky které svíčky dokonale hoří a sklo nádoby nečerná od sazí.

Skalní nadšence i čerstvé fanoušky určitě potěší čerstvá várka novinek, která k nám až z dalekého amerického Maine právě dorazila.

1. Vonná svíčka ve skle, Písečné duny - 16oz, 2. Vonná svíčka ve skle, Sametové květy - 26oz, 3. Vonná svíčka ve skle, Mořská svěžest - 16oz, Demdaco
1. Vonná svíčka ve skle, Písečné duny - 16oz, 2. Vonná svíčka ve skle, Sametové květy - 26oz, 3. Vonná svíčka ve skle, Mořská svěžest - 16oz, Demdaco


Ať už chcete potěšit sebe nebo někoho z blízkých, výběrem svíčky v designové skleněné nádobě určitě nešlápnete vedle.

Nové vůně nabízí široký záběr: prostřednictvím květinových a exoticky laděných vůní se ohlíží za létem, dřevnaté tóny zase připomínají podzim a ty kořeněné upozorňují na nekompromisně se blížící zimu.

4. Vonná svíčka ve skle, Koření života - 26oz, 5. Vonná svíčka ve skle, Zákoutí lesa - 11oz, 6. Vonná svíčka ve skle, Tabák a plody akai - 16oz, Demdaco
4. Vonná svíčka ve skle, Koření života - 26oz, 5. Vonná svíčka ve skle, Zákoutí lesa - 11oz, 6. Vonná svíčka ve skle, Tabák a plody akai - 16oz, DemdacoVíce informací a spoustu dalších fotek najdete na www.demdaco.cz.
 
Tagy: Fragonito

Tagy kolekce: podzim-zima 2017


Za těmi nejkrásnějšími vánočními dárky
Začátek zimy je nejlepší čas pro důkladnou péči o naši pleť
Buď Signorina Ribelle
Zklidněte svoji mysl a načerpejte energii
To nejlepší pro naši krásu
Bezpečné opalování je stále důležitějším faktorem
Přírodní síly z dalekého severu
Síla květin se přeměnila do dokonalé vůně
Zamilujte se do romantiky
V jednoduchosti je krása
FAnn Beauty Atelier
Prodýchejte se ke zdraví
Nová éra vůní od DSQUARED2
Tím správným směrem
Vůně Anglie
Anglický luxus do vaší koupelny

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.