Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Kreativní duo návrhářů Gitte Dyrberg a Henning Kern přichází s novou kolekcí "Rhythm", která se inspirovala bohatým světem hudby a rytmu. Při tvorbě této kolekce se Gitte s Henningem nechali unést tóny klasické i moderní hudby, rytmem blues i jazzu a samozřejmě tancem. Každý šperk z této kolekce představuje různé tvůrčí ztvárnění rytmu.

DYRBERG/KERN, kolekce podzim a zima 2017
DYRBERG/KERN, kolekce podzim a zima 2017


Návrhy šperků pro podzim a zimu 2017 kombinují moderní prvky s retro estetikou a používají tlumené barvy ušlechtilých kamenů - béžový mramor, tygří oko, jaspis, černý onyx, šedý opál, modrý pískovec a chladně zelený achát.

Některé šperky odrážejí charakter swingu, jiné odkazují na tvar hudebních nástrojů. I v této kolekci najdete minimalistické ozdoby vhodné na každý den, stejně tak jako výrazné šperky, které se hodí na večerní příležitosti. Dominujícími barvami letošního podzimu jsou vínově červená, hřejivá hnědá, zelenošedá a chladně modrá.

Rytmická podzimní kolekce DYRBERG/KERN bude k dostání od září 2017 na e-shopu www.mirrorshop.cz, v prodejnách MIЯROR v Arkádách Pankrác, Metropoli Zličín, Olympii Brno a na dalších místech v ČR a na Slovensku.

DYRBERG/KERN, kolekce podzim a zima 2017
DYRBERG/KERN, kolekce podzim a zima 2017
 
Tagy: Dyrberg/Kern

Tagy kolekce: podzim-zima 2017


Ó takový jako ty
Diamanty od ALOve pomáhají dětem
Šperky pro naše nejmenší
Pandora nám rozkvetla do krásy
Pro vaši lásku. Na věky věků
Láska pro všechny, koho máte rádi
Výrazné náušnice
The Last Supper
Už máte své Téčko?
Svěží, lehké a magické
Tik tak tik tak
Minulost se spojila se současností
České klenotnictví ALO diamonds kupuje rodinné šperkařství HALADA
Papírové květy
Váš styl je vaším podpisem
ALOve Glamour

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.