Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Spodní prádlo by mělo být pro ženu jako druhá kůže. Tedy nejen krásné, ale hlavně dokonale padnoucí.

Špatná velikost podprsenky může způsobit zdravotní problémy. Naopak ta správná pomůže k opticky štíhlejšímu vzhledu. V Marks & Spencer proto spodní prádlo navrhuje speciální tým expertů, který ho neustále zdokonaluje. Díky tomu je prádlo pohodlné, funkční i elegantní a vždy z těch nejkvalitnějších materiálů. Svým zákaznicím ho navíc M&S nabízí v široké škále velikostí a střihů, aby padlo všem ženám s každou postavou.

Rosie for Autograph, kolekce podzim/zima 2017,Marks & Spencer
Rosie for Autograph, kolekce podzim/zima 2017,Marks & Spencer


Věděli jste?
Pokud zvolíte podprsenku s příliš volným obvodem, spočívá větší část váhy na ramínkách, což může způsobit bolesti zad, krční páteře, nebo dokonce hlavy. Rizikem je také nedostatečně velký košíček, kdy se kostice může zapichovat do prsní tkáně.

Více než 80 % žen stále ještě nosí špatnou velikost podprsenky. Pojďme toto číslo snížit. Ve všech prodejnách Marks & Spencer vám speciálně vyškolený personál během celého měsíce září poradí v rámci akce BRA FITTING a MĚŘENÍ ZDARMA s nákupem správné velikosti a typu podprsenky.

Dámské spodní prádlo kolekce podzim/zima 2017, Marks & Spencer
Dámské spodní prádlo kolekce podzim/zima 2017, Marks & Spencer


Naučte se samovyšetření prsu
Přijďte každý čtvrtek v měsíci září a ve středu 27. 9. v průběhu akce měření zdarma do oddělení dámského prádla prodejny Marks & Spencer v pražském Palladiu. Odborné poradkyně vám ukážou, jak na to, a odpoví na vaše otázky. Návod na samovyšetření prsu, které ženám může pomoci včas odhalit rakovinu, naleznete také v tomto videu kampaně "Ruce na prsa"

Dobře padnoucí podprsenka opticky ubere kila a zeštíhlí minimálně o jednu konfekční velikost. Dokáže totiž správně nadzvednout poprsí a uvolnit pas.

Na členy klubu M&S čeká 20% sleva
Stačí využít akce měření zdarma a koupit si podprsenky v celkové min. hodnotě 699 Kč. Pokud nejste členem klubu, stačí se registrovat a ihned můžete slevu využít.

Najít tu pravou, ilustrační foto: Marks & Spencer
Najít tu pravou, ilustrační foto: Marks & Spencer

 
Tagy: Marks & Spencer

Tagy kolekce: podzim-zima 2017


Svatomartinské slavnosti jako každý rok na Náplavce
Zklidněte svoji mysl a načerpejte energii
Už po sedmé Pivo na Náplavce
Archivní modely jedinečného návrháře Alexandra McQueena v Centru Chodov
Máj je lásky čas a také čas růžových vín
Unikátní projekt PLEŠOUNI
Praha jako první oslaví 20. výročí Matrixu
Pro vaši lásku. Na věky věků
Správná kombinace hudby, vůně i obrazu
Staňte se na pár hodin designérkou a sestavte si vlastníma rukama koženou kabelku
Láska pro všechny, koho máte rádi
Soutěž ukončena: Vyhrajte kotníčkové Phoenix Lace Boot
Oslavy 100 let Medy Mládkové
Na farmářské trhy dorazily Vánoce
Splňme seniorům vánoční přání
Heřmaňák oslavil rok bez obalů

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.