Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Francouzská tělová péče vás dostane svojí neodolatelnou vůní a mimořádně kvalitním složením bez parabenů a silikonů. Pokud však očekáváte od kosmetických produktů ještě víc, značka COTTAGE si vás definitivně získá na svoji stranu svým ekologickým přístupem.

Péče o tělo je neodmyslitelnou součástí každodenního života, tak proč ji nepovýšit na dokonalý zážitek. Prostřednictvím produktů COTTAGE poskytnete vaší pokožce nevšední péči.

Linie COTTAGE nabízí řadu sprchových gelů, olejových sprchových gelů, tělová mléka ve spreji a sprchové gely 3v1 pro muže, které jsou vhodné pro všechny typy pleti včetně citlivé. Ve svých produktech snoubí dokonalou rovnováhu kvality a funkčnosti. Každý z produktů obsahuje rostlinné výtažky, které dodávají příjemnou autentickou vůni a účinky, které si zamilujete. Vysoký podíl hydratačních složek zajišťuje perfektní vzhled pokožky. Příjemná textura produktů pak dotváří dokonalý efekt.

Balení produktů COTTAGE je šetrné k životnímu prostředí, obaly jsou 100 % recyklovatelné a jejich eco-desing obsahuje až o 15 % méně plastu. Každý z produktů nese ochrannou známku Imprim´Vert. Cílem značky Imprim´Vert je povzbudit společnosti, které mimo jiné například tisknou na své obaly etikety, provádět konkrétní kroky vedoucí ke snížení dopadu své činnosti na životní prostředí.

Olejové sprchové gely
Na extra vyživujících a zjemňujících olejových sprchových gelech si vybudujete závislost. Obsahují až 98 % podíl složek přírodního původu a nabízí 5 druhů olejových výtažků - jasmín, kamélie, argan, bambucké máslo a monoi.

Olejové sprchové gely COTTAGE, FAnn parfumerie
Olejové sprchové gely COTTAGE, FAnn parfumerie


Šampon a sprchový gel pro muže
Multifunkční pečující produkt pro muže ve třech vůních - citron a pepř, chilli a máta uspokojí i ty nejnáročnější. Praktické balení otevíratelné jednou rukou potěší všechny, kteří si potrpí na rychlost a kvalitu.

Šampon a sprchový gel 3v1 pro muže COTTAGE, FAnn parfumerie
Šampon a sprchový gel 3v1 pro muže COTTAGE, FAnn parfumerie


Sprchové gely a tělová mléka ve spreji

Sprchová mléka a tělová mléka po sprše ve spreji COTTAGE, FAnn parfumerie
Sprchová mléka a tělová mléka po sprše ve spreji COTTAGE, FAnn parfumerie


Všechny produkty COTTAGE jsou vyrobeny ve Francii.

K dostání exkluzivně ve FANN parfumeriích a na
www.fann.cz.
 
Tagy: FAnn parfumerie

Tagy kolekce: podzim-zima 2017


Za těmi nejkrásnějšími vánočními dárky
Začátek zimy je nejlepší čas pro důkladnou péči o naši pleť
Buď Signorina Ribelle
Zklidněte svoji mysl a načerpejte energii
To nejlepší pro naši krásu
Bezpečné opalování je stále důležitějším faktorem
Přírodní síly z dalekého severu
Síla květin se přeměnila do dokonalé vůně
Zamilujte se do romantiky
V jednoduchosti je krása
FAnn Beauty Atelier
Prodýchejte se ke zdraví
Nová éra vůní od DSQUARED2
Tím správným směrem
Vůně Anglie
Anglický luxus do vaší koupelny

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.