Kolekce šperků DYRBERG/KERN pro podzim a zimu 2017
Značka Sorel představuje kolekci pro podzim/zimu 2017, kterou letos doplnila nově i kolekce velice stylových "holínek" do města i do přírody.
Vítěz VAN GRAAF Junior Talent 2017 se představil na Mercedes-Benz Prague Fashion Week.
 
 
Hudba, prolínající se dekádami a žánry, byla vždy klíčem k identitě Levi´s.
Společnost PUMA pokračuje s posouváním hranic sportovního designu.
Dámské i pánské modely klasických tvarů v inovovaném stylu. Značka COS představila modely pro podzimní sezónu 2017.
Značka X Jewellery přichází každou sezónu s novými odstíny a návrhy ozdobných dílů.
Od 11. srpna do 12. listopadu 2017 můžete v Museu Kampa v Praze navštívit unikátní výstavu legendárního návrháře obuvi Manola Blahnika nazvanou The Art of Shoes.
Výrazná kolekce podzim-zima zachycuje podstatu sebevědomé ženy, která prožívá život s energií, drzostí a vášní.
Tiffany & co. oslavuje osobitý styl v nové kampani pro podzim 2017.Značka Columbia vytváří inovativní výrobky pro outdoorové nadšence již od roku 1938. Se společností Michelin letos na trh uvádí novou technologii, která se využije při výrobě podrážek. Columbia Montrail pak představuje komplexní produktovou řadu, vyvinutou pro nejlepší výkon a pohodlí při běhu v terénu nebo extrémních podmínkách běhu v horách.

Columbia se spojila se společností Michelin při výrobě bot pro podzim a zimu 2017
Michelin Technical Soles a Columbia Sportwear se spojily, aby na podzim 2017 na trh uvedly novou technologii Michelin Ice Control. Jde o úplnou novinku, která se využije při výrobě podrážek pro boty Columbia. Zajistí jim skvělou přilnavost a trakci v zimním období, odolnost vůči chladu a mrazu a kontrolu pohybu v různých směrech i na ledovém povrchu. Technologie staví na desetiletích zkušeností společnosti Michelin při výrobě a testování pneumatik a využívá jejich existující vzory.

Technologie Michelin Ice Control
 • 100% gumový materiál
 • odolnost proti opotřebování, perfektní přilnavost i při dlouhodobém používání
 • perfektní přilnavost k ledu
 • výborná trakce na sněhu
 • flexibilita při středních a nižších teplotách
Columbia Michelin
Columbia Michelin

Columbia Michelin
Columbia Michelin


Columbia Montrail pro podzim a zimu 2017 přichází s novými technologiemi
Columbia Montrail představuje komplexní produktovou řadu "od hlavy k patě", vyvinutou pro nejlepší výkon a pohodlí při běhu v terénu nebo extrémních podmínkách běhu v horách. Vznikla kombinací zkušeností a dobrého jména společnosti Montrail v oblasti trail runningu a inovativního produktového designu společnosti Columbia. Výsledkem je ta nejlepší kolekce sportovního vybavení pro běh v terénu.

Hlavní technologie kolekce trialových běžeckých bot Columbia Montrail
 • FluidFoam - žádná udělátka v mezipodešvi - žádný gel, airbag nebo plastové části, jen prostě čistá, hbitě reagující pěna od špičky až po patu. Není to jen EVA - je to EVA prodchnuta vědou. FluidFoam nabízí o 17 % větší odpružení, než běžná EVA a pomocí polyolefinového elastomeru (POE) poskytuje dokonalejší absorpci nárazu a trvanlivější odpružení. Prostřednictvím blokového kopolymeru olefinu (OBC) rovněž zajišťuje lepší návratnost energie.
 • FluidGuide se přizpůsobuje stále se měnícímu se terénu. Vede chodidla běžce a zajišťuje jejich stabilitu v několika směrech. Hustoty materiálů se prolínají a tím eliminují veškeré tvrdé lepené spoje jednotlivých částí mezipodešve, čímž je zajištěn hladký přechod. Podpora, kterou dle potřeby poskytuje, umožňuje prostřednictvím odpružené i podporu poskytující mezipodešve přirozené a vyvážené tempo.
 • Gryptonite je lepivá uhlíková guma, která zajišťuje silnou trakci na nejrůznějších površích a to po celé ploše chodidla od paty až po prsty. Kombinuje v sobě schopnost trakce a výdrže na mokrých i suchých površích. Jednotlivé podrážky jsou přizpůsobeny koncovému užití boty.
 • Vibram Megagrip zajišťuje nesrovnatelnou přilnavost k mokrým i suchým povrchům. Nabízí optimální kombinaci stability a flexibility. Columbia Sportswear se při vývoji této technologie spojila se společností VIBRAM a nabízí tuto hyperfunkční gumovou podrážku u vybraných modelů bot.
 • Vibram Mont je technologie, která byla ověřena na nejvyšších vrcholcích světa. Funkční i v extrémně nízkých teplotách. Pevnější základ pro maximální oporu a výdrž. Columbia Sportswear se při vývoji této technologie spojila se společností VIBRAM a nabízí tuto hyperfunkční gumovou podrážku u vybraných modelů bot.
 • TrailShield je lehký a flexibilní materiál, který je umístěný mezi vnější a střední část podrážky pro lepší ochranu nohy. Díky speciálnímu tmelícímu procesu není potřeba použití lepidla, které omezuje přirozený pohyb nohy a přidává váhu. Jednotlivé boty s touto technologií jsou pak speciálně upraveny buď na trailové nebo horské běhání.
 • OutDry je voděodolná a vysoce prodyšná membrána, která zajišťuje voděodolnost, prodyšnost, pohodlí, design a střih. Tradiční "botičková" konstrukce vede ke vzniku meziprostoru mezi membránou/podšívkou a svrchní vrstvou. Existence tohoto meziprostoru umožňuje hromadění vody a nečistot, což vede ke zvýšení hmotnosti produktu a k pocitu chladu. OutDry nahrazuje vetší objem tenkou voděodolnou a prodyšnou membránou, která je spojena se svrchní vrstvou. Výsledkem je nižší váha, lepší tvar a vyšší pružnost.
 • OutDry Extreme je membrána zvenku boty zaručující naprostou voděodolnost a zároveň prodyšnost nabízí ve vybraných modelech kolekce pokročilé řešení, díky kterému bude chodidlo v suchu i v těch nejextrémnějších podmínkách.
Columbia Montrail
Columbia Montrail

Columbia Montrail
Columbia MontrailKromě speciální běžecké obuvi nabité technologiemi nabízí i kolekci běžeckého oblečení. Výrobky Columbia Montrail pro podzim 2017 jsou k dostání jsou v značkových prodejnách Columbia v Praze, Brně, Hradci Králové, Olomouci a Ostravě, dále pak v síti prodejen Sportisimo a ve specializovaných běžeckých prodejnách Sanasport i na www.mall.cz.

Columbia, vlajková loď mezi značkami společnosti Columbia Sportswear Company se sídlem v Portlandu ve státě Oregon v USA, vytváří inovativní výrobky pro outdoorové nadšence již od roku 1938. Columbia se stala přední globální značkou díky tomu, že dokázala zhmotnit nadšení společnosti pro venkovní aktivity do podoby technologií a odolných výrobků, které udržují zákazníky v teple, suchu a chráněné po celý rok. Pro více informací navštivte prosím internetovou stránku společnosti na adrese
www.columbia.com.

Columbia Montrail
Columbia Montrail
 
Tagy kolekce: podzim-zima 2017


Světem spodního prádla
Díky za voňavou koupel
Selena Gomez nový člen rodiny PUMA
Novinky Columbia
Jedna hlavní ingredience
Vítěz VAN GRAAF Junior Talent 2017 se představil na MBPFW
Čtverce, pruhy, káry, květiny či zvířecí vzory
Streetwear, sport, móda i hudba
Září s odstíny modré
Believe In More
Svůdná výšivka macramé
Charitativní gala večeře Manolo Blahnika
Podzimní elegance
Levi´s Proti stigmatu
Bublinkové osvěžení
Novinky Pick & Go

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.