V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
 
 
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.
Výstava na téma Vášeň v The Chemistry Gallery představí 48 děl současných umělců vytvořených speciálně pro tuto příležitost.Představujeme vám zcela novou kolekci šperků Pandora Disney. Zářivé ručně dokončované novinky inspirované Mickeym, Minnie a dalšími ikonickými postavami z příběhů Disney oživují svět kouzel a inspirují ženy k tomu, aby si plnily své sny.

Pandora Disney, podzimní kolekce 2017
Pandora Disney, podzimní kolekce 2017


Zkuste letos na podzim spatřit kouzlo ve všem, co děláte, a užít si zábavu, radost a věčné štěstí s novou kolekcí šperků Disney, která nabízí kouzelný sortiment snadno kombinovatelných designů.

Představujeme vám nové drobné ozdoby Disney do medailonků PANDORA, které jsou společně s dalšími kolekcemi drobných ozdob PANDORA k dostání samostatně, abyste je mohli kombinovat a popustit uzdu své fantazii. Drobné prvky Disney, třpytivá ikona Mickeyho, třpytivá ikona Minnie a Polibek Mickeyho a Minnie ze sterlingového stříbra dodávají dotek kouzla každodennímu vzhledu se svými černými křišťály, čirými a červenými kubickými zirkoniemi a ručně nanášenou červenou, resp. černou glazurou.

Pandora Disney, podzimní kolekce 2017
Pandora Disney, podzimní kolekce 2017

Pandora Disney, podzimní kolekce 2017
Pandora Disney, podzimní kolekce 2017


Zbrusu nový je v této sezoně také třpytivý medailonek PANDORA ze sterlingového stříbra. S rámečkem osazeným kubickými zirkony a okénky ze safírového křišťálu je speciálně navržen tak, aby vystavil na odiv osobní kombinace drobných prvků. Můžete jej nosit ve třech různých délkách díky nastavitelnému řetízku. Dopřejte si toto okouzlující spojení i na zápěstí a přidejte další okouzlující portréty ze sterlingového stříbra, jako je portrét Mickeyho a Minnie.

Pandora Disney, podzimní kolekce 2017
Pandora Disney, podzimní kolekce 2017


Tyto nádherné kousky s tematikou Disney, které byly inovativně navrženy a překrásně vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů z etických zdrojů, lze kombinovat s ostatními šperky PANDORA, které společně vetknou úžasné pocity a úchvatné příběhy do vašeho stylingu.

Nechte své doplňky uvolnit vaše vnitřní kouzlo a sněte každý den.

#DOMagic #DOPANDORA


www.pandoragroup.com nebo se inspirujte na www.pandora.net

Pandora Disney, podzimní kolekce 2017
Pandora Disney, podzimní kolekce 2017
 
Tagy: Pandora

Tagy kolekce: podzim-zima 2017 | Vánoce 2017


České klenotnictví ALO diamonds kupuje rodinné šperkařství HALADA
Papírové květy
Váš styl je vaším podpisem
ALOve Glamour
Zářivé vodopády
Barvy duhy
Ikony nikdy nevyjdou z módy
Kaa-wa v květu
Futureclassic pro dnešek, zítřek, navždy
Odemykání nových možností
Dávka modré energie
Jemné a plné lásky
Pocta skutečným hrdinkám
Šperky, které promlouvají
Dokonalost nikdy nevyjde z módy
Barvy zahrady Majorelle

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.