Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Oblíbená značka cestovních zavazadel a městských tašek Kipling pocházející z Belgie, představuje svou kolekci pro podzim 2017. Jednotlivé linie jsou plné barev, funkčních prvků, kvalitních materiálů a prakticky řešených střihů.

Everyday
Kolekci pro každodenní nošení tvoří převážně kabelky a stylové batohy, které jsou letos opět velmi módní. Hlavní roli hrají tlumené barvy, od šedé, zářivě zelené až po vínovou, stříbrnou a bílou. Nechybí ani motiv pravých podzimních listů.

Kolekce Everyday, podzim 2017, Kipling
Kolekce Everyday, podzim 2017, Kipling


Work
Hledáte-li ideální tašku do práce, je Kipling tou pravou volbou. Klasické kabely se spoustou praktických kapes na všechny vaše doklady, pojízdné kufříky a tašky na notebook se vám budou při pracovním nasazením opravdu hodit.

Travel
Plánujete dlouhý let? Sbalte se na cestu tak, abyste měli všechny důležité věci vždy po ruce. Cestovní tašky a kufry Kipling jsou vyrobeny z kvalitních a odolných materiálů, které s přehledem přežijí i náročnější cesty.

Work a Travel, podzim 2017, Kipling
Work a Travel, podzim 2017, Kipling


Leisure
Kolekce pro volný čas hraje barvami a nabízí stylové, módní kousky, které perfektně padnou k jakémukoliv outfitu. Některým z tašek vévodí logo Kipling, dalším zábavné motivy nebo zajímavá souhra barev.

Kolekce Leisure, podzim 2017, Kipling
Kolekce Leisure, podzim 2017, Kipling


Módní doplňky
Kromě batohů, tašek, kufrů a kabelek nabízí značka Kipling také celou řadu módních doplňků. Mezi ty nejoblíbenější se řadí přívěsky na klíče, deštníky, sluneční brýle a šály, které v sobě buď kombinují estetické vzory, nebo se vyznačují elegantní jednoduchostí.

Monkey Programme
Ikonický kožený maskot Kipling Monkey je výrazným motivem značky. Reprezentuje hravého ducha a je připojen ke všem produktům. Každá z opiček je pojmenována po jednom z úžasných zaměstnanců, kterých si značka velmi váží.

Módní doplňky a Monkey Programme, podzim 2017, Kipling
Módní doplňky a Monkey Programme, podzim 2017, Kipling


Kipling
Jungmannovo náměstí 5, Praha 1
www.kipling.cz

Kipling: kolekce podzim 2017
Kipling: kolekce podzim 2017

 
Tagy: Kipling

Tagy kolekce: podzim-zima 2017


Udělejte si radost novou kabelkou
Hitem letošního roku jsou síťovky
Nesmrtelné klasiky i letošní hit - ledvinky
Výlet do jiné galaxie
Staňte se na pár hodin designérkou a sestavte si vlastníma rukama koženou kabelku
Radost darovat
Dokonalý doplněk každého outfitu
Všechny barvy zimy
Ručně malované Sicily Bag v Praze
Celoroční nezbytnosti
Nostalgické vzpomínky
Furla: made in Italy
Do letního města
Ferragamo představuje Studio Bag
Dokonalé doplňky
Rebelující multibags

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.