Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Země a led jsou přírodními archivy, které nejenom vydávají postupem času všechna svá svědectví o vývoji naší planety, ale poodhalují i krásu všech svých pokladů. Diamant, nejtvrdší známý přírodní minerál, je jedním z nich.

Ledová krása ztělesněná v klenotech
Poté, co ALO diamonds v loňském roce vyrobilo a představilo jako první české klenotnictví prsten se vzácným přírodním růžovým diamantem, přichází s dalším výjimečným klenotem. Prsten ALO Cinderella Splendor z růžového 18kt zlata s centrálním přírodním modrým diamantem o váze 1,01ct je obklopen 20 růžovými a 178 bílými menšími diamanty. Jeho celková hodnota přesahuje 4 miliony korun. Zajímavostí je, že se z tohoto klenotu dá vytvořit i samostatný přívěsek.

Prsten ALO Cinderella Splendor, ALO diamonds
Prsten ALO Cinderella Splendor, ALO diamonds


Barevné diamanty jsou jedny z nejvzácnějších drahokamů na světě a jejich ceny rychle i bezproblémově rostou. Velmi vzácné jsou růžové, které není jednoduché získat. Často bývají zamluvené ještě před svým vytěžením. ALO diamonds tentokrát představuje prsten ALO Cinderella Kiss z bílého/růžového 18kt zlata, s centrálním přírodním růžovým diamantem o váze 3,27ct, který doplňuje 27 růžových a 180 bílých menších diamantů v celkové hodnotě za téměř 14 milionů.

Prsten ALO Cinderella Splendor a ALO Cinderella Kiss, ALO diamonds
Prsten ALO Cinderella Splendor a ALO Cinderella Kiss, ALO diamonds


Luxusní podzimní hravost
Podzim, to je období plné hravých barev. Designéři z ateliéru ALO diamonds proto roztančili kolekci fashion náramky a náušnicemi z drahokamů. Vyberte si podle energie, kterou v sobě přírodní drahé kameny ukrývají, a budete se cítit skvěle v každé společnosti. Ametyst, chalcedon, měsíční kámen, akvamarín, turmalín, safír či růženín vyniknou v hladkém kabošon výbrusu, který podtrhne jejich barevnost. Luxusní prsteny pak dodají jednoduchým outfitům tu správnou jiskru.

Šperky v hladkém kabošon výbrusu, kolekce podzim/zima 2017, ALO diamonds
Šperky v hladkém kabošon výbrusu, kolekce podzim/zima 2017, ALO diamonds


Tajemství oceánu
Na dně moří, ale i ve špercích můžete najít další z nejkrásnějších klenotů - perly. Okouzlily Kleopatru a po ní i mnoho dalších slavných žen. Perly, které jsou zosobněním elegance, lásky i krásy budou slušet i Vám.

Kolekce podzim/zima 2017, ALO diamonds
Kolekce podzim/zima 2017, ALO diamonds


Okouzlující tanzanity
I přes svou krátkou historii patří tanzanit k nejoblíbenějším a nejhodnotnějším drahokamům. V kolekci The Edge of Frost vás okouzlí nádherný set šperků ve tvaru srdce.

Náhrdelník ALO Sinful Ocean Heart, bílé zlato, centrální tanzanit a diamanty, ALO diamonds
Náhrdelník ALO Sinful Ocean Heart, bílé zlato, centrální tanzanit a diamanty, ALO diamonds


Trendy acháty
Achátové náramky v kombinaci s růžovým či bílým zlatem a diamanty jsou luxusní záležitostí pro ženy i muže. Jejich design je rebelský, tajemný a romantický zároveň. Jsou jako noční obloha rozzářená hvězdami. Šperky z achátů mají nepravidelný tvar a jsou oblíbené i pro vlastnosti tohoto drahého kamene, který harmonizuje yin/yang energii, dodává odvahu, uklidňuje a čistí auru.


Více informací o klenotech ALO diamonds najdete na www.alo.cz

Klenotnictví ALO diamonds představuje kolekci podzim/zima 2017
Klenotnictví ALO diamonds představuje kolekci podzim/zima 2017

 
Tagy: ALO diamonds

Tagy kolekce: podzim-zima 2017 | svatební kolekce | Vánoce 2017


Ó takový jako ty
Diamanty od ALOve pomáhají dětem
Šperky pro naše nejmenší
Pandora nám rozkvetla do krásy
Pro vaši lásku. Na věky věků
Láska pro všechny, koho máte rádi
Výrazné náušnice
The Last Supper
Už máte své Téčko?
Svěží, lehké a magické
Tik tak tik tak
Minulost se spojila se současností
České klenotnictví ALO diamonds kupuje rodinné šperkařství HALADA
Papírové květy
Váš styl je vaším podpisem
ALOve Glamour

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.